dr hab. n. med. Paweł Surowiak

Medycyna estetyczna

Profesor Surowiak to człowiek z wizją.Kompleksowo podchodzi do pacjenta.Jestem nim zachwycona-profesjonalny i doświadczony lekarz.

U dr Surowiaka byłam niedawno,pierwszy raz odwiedziłam Dermamed i tego lekarza.I moja ocena i odczucie po wizycie jest bardzo pozytywne.Doskonały lekarz i świetny człowiek.Byłam na zabiegu wypełniania zmarszczek,efekt w zupełności jest taki jakiego oczekiwałam.Wrócę do dr Surowiaka na pewno.

U dr Surowiaka byłam na bezoperacyjnym powiększaniu piersi.Zabieg Macrolane w pewnym stopniu zmienił moje życie.Bałam się implantów,więc takie rozwiązanie było rewelacyjne.Podejście doktora i efekt końcowy godne polecenia. polecam wszystkim paniom,które chcą mieć większe piersi,ale nadal się wahają!!!

polecam wszystkim paniom,które chcą mieć większe piersi,ale nadal się wahają!!!

U doktora Surowiaka powiększałam usta 2 tygodnie temu, efekt jest piękny, taki jak chciałam. Nie mam "karpia" ani "kaczorka". Zabieg co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem był bezbolesny!(poza delikatnym wkłuciem znieczulenia tj u dentysty w dziąsła), był to mój trzeci zabieg i z niego jestem najbardziej zadowolona, bo spełnił moje oczekiwania co do kształtu i nie wyglądałam na następny dzień jak po spotkaniu z bokserem(zero zasinienia, ale opuchlizna dość duża co jest zupełnie normalne) Lekarz zatroszczył się o to żebym nie dostała opryszczki przepisując odpowiednie leki

Usta mam boskie! jestem bardzo zadowolona z zabiegu-dziekuję.

Usta mam boskie!
jestem bardzo zadowolona z zabiegu-dziekuję.

sympatyczny, kompetentny. Jestem zadowolona

sympatyczny, kompetentny. Jestem zadowolona

Zwiedziłam już wszystkie największe gabinety medycyny estetycznej we Wrocławiu i jedyne, co mogę powiedzieć, to że doc. Surowiak to nr jeden w mieście!

Zwiedziłam już wszystkie największe gabinety medycyny estetycznej we Wrocławiu
i jedyne, co mogę powiedzieć, to że doc. Surowiak to nr jeden w mieście!

regularnie odwiedzam doktora. botox co pol roku. wypelnienia. ostatnio zrobilam radiesse. jest bardzo kompetentny, ciagle sie ksztalci, doswiadczony a mlody :) POLECAM!

POLECAM!

Uczeszczam do Pana Doktora mniej wiecej od roku.Jestem bardzo zadowolona.Jak dotychczas Pan Doktor spelnil wszystkie moje oczekiwania.Polecam.

uwazam, ze lekarz wykazuje sie duza wiedza z zakresu medycyny estetycznej; widac, ze nie boi sie zmian i innowacji; jedyne, co moze sie nie spodobac pacjentom to jego usposobienie i sklonnosc do schlebiania ladnym paniom