dr hab. n. med. Paweł Surowiak

Medycyna estetyczna

Lekarz zdecydowanie godny polecenia, potrafiący wyjaśnić naturę problemu, metody leczenia oraz osiągający bardzo dobre wyniki.

może pan doktor ma dyplomy i wiedzę ale wydaje mi się że naciaga ludzi na wiele zabiegów ,nie dając gwarancji wyleczenia,poza tym jest zarozumiały ,nie polecam

żeby się nie rozpisywać, powiem tylko: Polecam! Pełen profesjonalizm, zaufanie, kompleksowe podejście, wyniki !

Jestem stałą pacjentką doktora. To nie jest zwykly lekarz. Podchodzi kompleksowo do problemu, poswieca duzo czasu na rozmowe, ma swietne wyksztalcenie, ciagle sie rozwija, ciagle wprowadza nowości. Od dawna prowadzi moją twarz (botox, wypelniacze, rewitalizacja itp), lipoliza usunal mi podbrodek i faldki. Prowadzi moja siostre i kilka kolezanek. Z nowości - jedna z kolezanek powiekszyla u niego bezoperacyjnie piersi.

Prowadzi moja siostre i kilka kolezanek.
Z nowości - jedna z kolezanek powiekszyla u niego bezoperacyjnie piersi.

Polecam, bardzo dobry lekarz - wizjoner. Kompleksowo podchodzi do problemów medycyny estetycznej. Byłam bardzo zadowolona z efektów zabiegu wykonanych u doktora i na pewno do niego wrócę!

Nie zgodzę się z opinią poprzednią.Jestem stałą pacjentką doktora i zawsze byłam zadowolona z każdej wizyty.

Niestety wizyta droga a efekt mierny. Pan Doktor nie ma chyba specjalizacji bo medycyna estetyczna nie jest specjalizacją. Absolutnie nie wzbudził mojego zaufania.