lekarz Anna Makowska

Internista, Lekarz rodzinny

Pani niestety zepsuta przez cały system. Z reguły leczę się prywatnie jednak tym razem z uwagi na nagłą sprawę musiałem skorzystać z lekarza rodzinnego. Na wstępie już wyczuwalna niechęć do pacjenta. Pytania Pani doktor krótkie, bez komentarza zwrotnego. Siedziałem przed biurkiem jak na ścięciu... Broń cię panie boże aby szanowna Pani doktor wypisała skierowanie na JAKIEKOLWIEK badanie. Pomimo wskazania do zdjęcia rtg (przekrzywiony kręgosłup i straszny ból) Pani doktor wypisuje tabletki. Przy jednej wizycie chciałem omówić kolejny problem (z żołądkiem). Pani skwitowała abym szedł do lekarza u którego się leczę... Miałem przygotowany pakiet badań (wykonanych prywatnie) aby uzyskać opinię. Niestety Pani absolutnie nie poczuwała się aby zrobić coś więcej niż wypisać tabletki i pożegnać mnie czym prędzej. Człowiek chce być miły przy kontakcie z lekarzem, jednak przez takie traktowanie pacjenta szczerze się odechciewa korzystać z NFZ. Całe szczęście stać mnie na prywatne wizyty ale współczuję osobom które są zmuszone do usług NFZ. Ostatecznie wybrałem się do lekarza prywatnie. Natychmiast otrzymałem skierowanie na RTG (niestety płatne) po czym mam wróćić do lekarza celem omówienia wyniku. Na pewno tym lekarzem nie będzie Pani Makowska. PS. dwie gwiazdki w polu "zaufanie do kompetencji" gdyż wierzę ze wieloletnie doświadczenie mogłoby poprowadzić moją wizytę w innym kierunku. Niestety aby tak się stało zapewne trzeba być rodziną Pani doktor albo chociaż dobrym znajomym...

Polecam Panią Doktor Anne Makowską!!! U Pani Doktor wizyty są profesjonalne i w miłej atmosferze takiego lekarza życzę każdemu pacjentowi.

Ten lekarz twierdzi, że wszystkie choroby są przez otyłość. ''Jest Pani gruba'' - tylko to można usłyszeć. Według tej lekarki osoby szczupłe nie chorują. A kto jest gruby ma schudnąć i tyle. Bezczelna i niekompetentna osoba.

Wspaniały i sympatyczny lekarz. Swoim lekkim sarkazmem potrafi wyciągnąć z pacjenta zwięzłe informacje. Uważnie słucha i gdy potrzeba zleca potrzebne badania.