lekarz Anna Malawska

dCo to za lekarz ,który nie umie postawić diagnozy a nie chce skierować pacjenta do innego lekarza.I wizyta- na ostre kilkunastogodzinne bóle pęcherzyka żółciowego i wymioty żółcią ( stwierdzenie,że się przejadłam )aplikuje zastrzyk p.bólowy i zapisuje tabletki na skoki ciśnienia i czopiki dla ciężarnych i poleca zakup Aviomarin w aptece.II wizyta -na moje wręcz błaganie o zrobienie usg dostaje kroplówkę ,receptę na TRAMAL i "niech Pani sobie zrobi gastroskopię". Dwa razy na Wieczorynce spotkałam Panią doktor na swojej chorobowej drodze ,gdyby było trzecie spotkanie to na pewno by tego komentarza już nie było.

Polecam Panią Dr Malawską z całego serca. Przyjmowała mnie na SORZE w Lubinie więc nie jestem jej pacjentka, ale zaskoczyła mnie jej serdeczność i opieka. Diagnoza oczywiście trafna.