lekarz Anna Malawska

2,9

Pani Doktor jest bardzo miłą i rzetelną osobą. Bardzo źle się czułam kiedy pojechałam na SOR, nie wiedziałam co mi dolega. Pani Doktor zleciła mi odpowiednie badania,uspokoiła i udzieliła trafnego leczenia. Posiada indywidualne podejście do pacjenta, nie bagatelizuje problemów zdrowotnych.

Pani doktor nie potrafi postawić diagnozy. Mota się, nie wie co robić. Dziecko ze stwierdzonym zapaleniem płuc osłuchała dopiero po mojej prośbie robiąc to w sposób skrajnie nieprofesjonalny. Przyłożyła słuchawkę na sekundę stwierdzając, że dziecko osłuchowo jest czyste! Zgłosiliśmy się na świąteczną pomoc w szpitalu na ul. Fieldorfa z plamami na twarzy, które mogły być objawem alergii na antybiotyk, który brany był na zapalenie płuc. Pani doktor uznała, że jest to szkarlatyna. To świadczy o braku podstawowej wiedzy, ignorancji i potencjalnego narażenia zdrowia dziecka. Pani doktor nie powinna leczyć dzieci, ...

Zgłosiliśmy się na świąteczną pomoc w szpitalu na ul. Fieldorfa z plamami na twarzy, które mogły być objawem alergii na antybiotyk, który brany był na zapalenie płuc. Pani doktor uznała, że jest to szkarlatyna. To świadczy o braku podstawowej wiedzy, ignorancji i potencjalnego narażenia zdrowia dziecka. Pani doktor nie powinna leczyć dzieci, ponieważ nie posiada wiedzy ani umiejętności do pracy jako lekarz w szpitalu. Po konsultacji z kolejnym lekarzem okazało się, że poza zapaleniem płuc synowi wyszły plamy na twarzy po przejściu rumienia zakaźnego. Pomylenie szkarlatyny z rumieniem zakaźnym to skandal. Bardzo nie polecam.

Pani Doktor to przecudowna kobieta! Nigdy nie zostałam przyjęta z taką troską i przejęciem. Serdeczna i opiekuńcza. Pani Doktor przyjmowała mnie na SOR przy ul. Fieldorfa we Wrocławiu. Dokładnie zbadała mnie i przeprowadziła wywiad. Co było bardzo miłe i kochane - przejęła się moim stanem. Dostałam skierowanie do szpitala oraz konkretne wytyczne. Bardzo dziękuję Pani Doktor!

Ocena obejmuje nocny dyżur w Szpitalu na Fieldorfa we Wrocławiu. Lekarka okazała się naprawdę bardzo uprzejmą i cierpliwa osobą. Dokładnie zbadała pacjenta, zrobiła wywiad. Przepisała lekarstwa i dała wszystkie wytyczne. Dostaliśmy również skierowanie do szpitala, w razie pogorszenia stanu zdrowia pacjenta. Czuliśmy, że nasze dziecko jest zaopiekowane. Bardzo dziękuję jeszcze raz Pani Doktor za poświęcony czas. Zdaję sobie sprawę, ze nocne dyżury mogę być ciężkie, dlatego tym bardziej doceniam ten fakt, że lekarz ten pomimo późnych godzin, dołożył wszelkich starań, aby nasze dziecko zostało zdiagnozowane. Dziękuję.

Znieczulić argoncja a jak nie potrafi pomagać .To po co w Lesznie urzęduje kasa leci i dyzur zapłacony

Niestety nie ma kryterium aby ocenić tę panią. Powinno być gwiazdek O. Na wieczorynce w Lesznie, pomimo braku pacjentów do przyjęcia, ze słuchawkami na uszach i grą na tablecie, odsyła pacjentów na SOR. Arogancja, brak empatii, po prostu znieczulica.

Nieuprzejma lekarka człowiek ma zawroty głowy i słania się na nogach to każe pić elektrolity.Zeby zrobić Wit to trzeba było się prosić.W Lesznie zna jest z tej swojego aroganckiego podejścia do pacjentów

dCo to za lekarz ,który nie umie postawić diagnozy a nie chce skierować pacjenta do innego lekarza.I wizyta- na ostre kilkunastogodzinne bóle pęcherzyka żółciowego i wymioty żółcią ( stwierdzenie,że się przejadłam )aplikuje zastrzyk p.bólowy i zapisuje tabletki na skoki ciśnienia i czopiki dla ciężarnych i poleca zakup Aviomarin w aptece.II wizyta -na moje wręcz błaganie o zrobienie usg dostaje kroplówkę ,receptę na TRAMAL i "niech Pani sobie zrobi gastroskopię". Dwa razy na Wieczorynce spotkałam Panią doktor na swojej chorobowej drodze ,gdyby było trzecie spotkanie to na pewno by tego komentarza już nie było.

Polecam Panią Dr Malawską z całego serca. Przyjmowała mnie na SORZE w Lubinie więc nie jestem jej pacjentka, ale zaskoczyła mnie jej serdeczność i opieka. Diagnoza oczywiście trafna.