Lekarze Lubin

Laryngolog

CDTMedicus
Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Cała wizyta przebiegła sprawnie i szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Najważniejsze że otrzymałam szybka i super fachową pomoc , zero stresu = polecam pana Frączka

lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Bema 6/114
59-300 Lubin

Jakaś to nawiedzona osoba pisała z tego co widać, o mentalności nadal "wszechobecnej" komuny. Służy służący, a nie lekarz. Lekarz bada, diagnozuje i leczy, a nie służy! Ten akurat lekarz nie ma pracy bo są pacjenci, lecz bo ciężko, długo, i widać że bardzo dobrze się uczył, jest dziś znakomitym fachowcem, z charakterem przyznam, ale wszechstronnym,o ogromnie szerokiej wiedzy medycznej, przekraczającej granice jego wybranej specjalizacji i potrafi naprawdę wiele dobra. ...

lekarz Joanna Zawadzka-Wojtasiak

Ginekolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Pani bardzo uprzejma. Jako młoda osoba polecam, wszystko dobrze wyjaśniła i dostałam komplet skierowań na badania:)
Opinia dodana przez: Klaudia

Barbara Ćwichuła

Logopeda

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego
Orla 35 nr.2
59-300 Lubin

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Elie Kazzi

Ginekolog

Kilińskiego 29A/47
59-300 Lubin

Bardzo Dobry Ginekolog.. Zawsze odpowiada na pytania i bardzo profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do badan i pacjentki. Moge zawsze i o kazdej porze zadzwonic jak cos mnie nie pokoi. Poswieca Bardzo duzo czasu pacjence. Jestem z niego zadowolona bardzo i nie zrezygnuje z takiego lekarza.

dr n. med. Marek Chuchla

Chirurg ogólny, Urolog

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem.
Ma wnik w pacjenta samopoczucie natychmiastowy.Moment i sie czujesz lepiej bo on to jakos potrafi rozladowac,wylaczyc.
Gigant.
Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac.
Tyle.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Dariusz Dębicki

Pediatra

Gabinet Dermatologiczny
ul. Grabowa 5/7
59-300 Lubin

Doktor miły i widac, że lubi dzieci, ale bardzo bagatelizuje sobie choroby. Przez metody jakie stosuje Pan doktor trafiłam z 7-mio miesięcznym synem do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, był w strasznym stanie, przez to że doktor nie chce przepisywać antybiotyków. Rozumiem żeby ich nie naduzywac, ale była wtedy taka koniecznosc, a doktor przepisywal tylko syropki i kropelki do nosa bez recepty, tak to ja sama moglam syna leczyc, po ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Aneta Białecka-Szymczak

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA-VITA"
Wyszyńskiego 6
59-300 Lubin

Drogie mamy nie zgadzam się z negatywnymi opiniami Pani doktor leczy moje 2 pociechy zawsze trafia z lekami i z chorobami jak widzi ze jest silna potrzeba skieruje do szpitala,wypisze odpowiednie skierowania na badania jak jest potrzeba zawsze można na nią liczyć o każdej porze na każdy telefon odpowiada na każdy napisany do niej SMS jest naprawdę godnym polecenia lekarzem.Negatywne opinie być może wynikają z tego że ktoś nalega na ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Dziękuję Bogu, że postawił na mojej drodze tak wspaniałego lekarza i cudownego człowieka. Lekarz, który kocha ludzi i potrafi pomóc, nawet jak sytuacja , tak po ludzku wydaje się beznadziejna. Życzę Pani Ewie dużo zdrowia, jest nam Pani bardzo potrzebna. Dziękuję z całego serca, za wszystko co Pani dla nas robi. Pozdrawiam serdecznie i polecam Panią doktor, każdemu, kto potrzebuje pomocy.
Opinia dodana przez: Teresa M.

Jarosław Dziurman

Al.Fredry 34C
Lubin

Polecam wszystkim , nie ma lepszego stomatologa , a wiem co mówię bo od 13 roku życia obraziłem się na szczoteczkę ,oszukiwałem rodziców ,że zęby umyte, aktualnie mam 30 lat i Pan Jarosław ratuje co się da , a co najważniejsze bardzo dobrze mu to wychodzi , szczerze Polecam !!
Opinia dodana przez: Bartosz Ż