doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

Bardzo uprzejmy, zawsze dogodny, polecam !

Bardzo uprzejmy, zawsze dogodny, polecam !

Pan Doktor to świetny specjalista, trafiłam do niego poprzez właśnie komentarze na tej stronie, które bardzo mi pomogły, pisze pod koniec mojego leczenia także swój pozytywny komentarz, aby pomóc innym w podjęciu decyzji związanej z leczeniem ortodontycznym. Lekarz Jacek Zboch to zdecydowanie najlepszy ortodonta, przynajmniej w naszym regionie:)

Miły uprzyjmy dowcipny :) wzbudza zaufanie wspaniale dogaduje się z młodszymi pacjentami :) Jeden z najlepszych ortodontów z jakimi miałam doczynienia :)

Miły uprzyjmy dowcipny :)
wzbudza zaufanie wspaniale dogaduje się z młodszymi pacjentami :)
Jeden z najlepszych ortodontów z jakimi miałam doczynienia :)

czy jest u tego lekarza mozliwosc rozlozenia na raty aparatu stalego

czy jest u tego lekarza mozliwosc rozlozenia na raty aparatu stalego

do dr Zbocha trafiłam z polecenia ze starszą córką.miała bardzo krzywe zęby i kompleksy na ich punkcie.jest już po leczeniu.widzę jaka szczęśliwa i ciągle się uśmiecha-ząbki są naprawdę równiutkie i piękne.Teraz doktor leczy młodszego syna.doktor ma do niego świetne podejście. syn lubi do niego jeżdzić , a co najważniejsze już widzę duże efekty leczenia.Co o samym lekarzu -sympatyczny, b.taktowny, widać jego zaangażowanie w leczenie i dbałość o pacjenta...ma się poczucie ,że lekarz chce pomóc.Gorąco polecam dr Zbocha.....Magdalena

Z czystym sercem polecam :) Fachowo i bardzo miło, ma podejście do dzieci i do do dorosłych( tych marudnych również:))Wasze pieniążki zostaną dobrze wydane, nie należy do najdroższych lekarzy w okolicy, to dla nas pacjentów super:)

Miło i szczerze :) Bez większych problemów. Miałam wielką wade zgryzu teraz nic po mnie nie widać . Szczerze polecam

Bardzo miły lekarz, dowcipny i taktowny. Pani asystentka trochę zbyt rozgadana,ale równie miła i dowcipna. Mimo,że sama ustalam terminy kolejnych wizyt doktor jest cierpliwy i nie narzeka;). Wada co prawda niewielka, ale zęby prostują się aż miło patrzeć. A i koszt założenia aparatu 1300zł, jest chyba najniższym w Legnicy.

bardzo dobry fachowiec.najpierw wyleczył moją siostrę.odważyłam się... moje zęby były koszmarne.lekarz powiedział ze leczenie nie będzie łatwe ale podjął się tego zadania.chodzę do dr Zbocha prawie dwa lata.za miesiąc będzie ściągał aparat.ząbki są cudne.nawet moja mama postanowiła wyprostować zęby u niego.polecam