Filtruj terminy

Stomatolog, Ortodonta

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3
59-300 Lubin

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

lek. dent. Jarosława Tomaszewska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

ulica Tuwima 17/4
59-300 Lubin

Bardzo fajna starsza pani. Ma dobre podejście do dzieci. Tylko kompetencje nie takie, ponieważ gdy oglądała zęby mojej córki nie założyła rękawiczek co nie ukrywam było to, że się tak wyrażę obrzydliwe. Pani godna polecania!!!
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Bogna Trojańska-Bednorz

Leśna 20
59-300 Lubin

Pani stomatolog jest mila, ma dosyć dobre podejscie, jednak co mnie najbardziej irytuje!!! to długie terminy oczekiwania na wizytę (2x odwołała mi wizyte, i czekalam po tym łącznie 2 m-ce na kolejną - a pownnam mieć co m-c!!!). Mam aparat i zalezy mi żeby w normalnym tempie miec wizyty a nie takie przeciąganie;/ kazdy kto nosi aparat chetnie pozbyl by sie go jak najszybciej ale niestety...poza tym mimo, że wizyta ...

lek. dent. Małgorzata Góralczyk

Ortodonta, Stomatolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "AMEZ" s.c.
ulica Kamienna 1g
59-300 Lubin

Odradzam korzystania z usług ,Pani Doktor’. Podczas dwuletniego leczenia uczestniczyła 4/5 razy na wizycie i słowo uczestniczyła jest dobrym określeniem. Podczas demontażu okazuje się ze ,Pani Doktor’ podniosła ceny i to dwukrotnie. Na informacje o przestępstwie, nietrzymania się umowy i chęci demontażu w innym miejscu - śmiech recepcji. Nie mam możliwości odebrania historii leczenia bez kolejnej wizyty - 150 zł (na umówie widnieje cena 130 zł)
Opinia dodana przez: Julia

dr Anna Mika