Stomatolog Lubin

ul. Wronia 29
59-300 Lubin

Dentysta przez duże D, wspaniałe podejście do pacjenta, profesjonalny sprzęt i miła atmosfera sprawia, że nie musisz się obawiać wizyt w tym gabinecie :-) Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Anna

Leśna 24
59-300 Lubin

Pełen profesjonalizm . Pani doktor sympatyczna . Długo szukałam dobrego dentysty ...i teraz sobie nie wyobrażam żeby inny stomatolog leczył moje zeby . Polecam !!!

Opinia dodana przez: Ewa

Małomicka 59/1
59-300 Lubin

Przesympatyczna pani, której nawet moje 6 letnie dziecko się nie boi i daje borować swoje mleczaki, a mąż poraz pierwszy w życiu borował zęby bez znieczulenia, bardzo delikatna. Gorąco poecam

Praktyka Stomatologiczna "Radix"
Leszczynowa 15a
59-300 Lubin

Bardzo polecam , wykonanie estetyczne , mila atmosfera .tlumaczenie chorob i leczenia bardzo fachowe. Lekarz godny polecenia !

Opinia dodana przez: Jowa

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Byłam u pani Karoliny pierwszy raz. Tłumaczy wszystko dokładnie,bardzo miła i sympatyczna doktor. Bardzo polecam ;)

Opinia dodana przez: Jagoda

Gabinet Stomatologiczny EURODENT
Kamienna 28b
59-300 Lubin

polecam, Pani Doktor przykłada się i zna się na rzeczy, przy tym sympatycznie i cenowo w normie

Al.Fredry 34C
Lubin

sssssssssssssssssssssuper cały gabinet Doktor kochany oczywiście Pani Gabrysia super duet niesamowity polecam

Opinia dodana przez: ola

Jacek Zboch

Ortodonta, Stomatolog

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3
59-300 Lubin

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

Krupińskiego 47 / 6
Lubin

polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam

Opinia dodana przez: joanna

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

BARDZO FAJNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, JESTEM ZADOWOLONA , WIDAĆ ZNA SIĘ I POŚWIĘCA TEMU CO ROBI, ROBI SUMIENNIE I SOLIDNIE, NIGDZIE SIĘ NIE SPIESZY, PRZYKŁADA SIĘ DO SWOJEJ PRACY.CENY TAKIE JAK WSZĘDZIE. STARA ROBIĆ SIĘ BEZ BOLEŚNIE JAK MÓWI ŻE NIE BĘDZIE BOLAŁO TO NIE BOLI, NIE BIORĘ ZNIECZULENIA BO NIE MOGĘ A W MOMENTACH KIEDY MA MNIE ZABOLEĆ UPRZEDZA I WIDZĘ, ŻE PANA DOKTORA BARDZIEJ BOLI Z TEGO POWODU NIŻ MNIE :)

Opinia dodana przez: Alina