Violetta Duży

polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam

Pani stomatolog, to bardzo dobry specjalista. widać, że lubi to, co robi. chodzimy do niej z mężem i szwagrem, mamy tez zamiar pójść do pani doktor z naszym dwuletnim synkiem. polecam Panią doktor wszystkim, którzy boją się wizyty u stomatologa, fachowa pomoc i miła atmosfera zmniejsza strach.

Bardzo miła dentystka i fachowe leczenie ,polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miła dentystka i fachowe leczenie ,polecam z czystym sumieniem.

kompetentna,uprzejma i na dodatek sympatyczna, Leczenie efektywne.

kompetentna,uprzejma i na dodatek sympatyczna, Leczenie efektywne.

polecam pania doktor chodzimy do niej pokoleniami ,moi rodzice ,ja z mezem i moje dziecko rowniez.

Polecam panią doktor, ma świetne podejście do pacjentów, trafnie diagnozuje i wybiera odpowiednią metodę leczenia. Podczas wizyty panuje przyjemna atmosfera, pani jest miła i bardzo chętnie odpowiada na pytania.