Krzysztof Pawełczyk

Chirurg stomatolog

Doktor Pawelczyk doskonały chirurg zna się na rzeczy rwie profesjonalnie szybko z przyjemnością polecam doktora. A zresztą pani mu asystująca prze sympatyczna osoba

Lekarz konkretny ,mòwi prawde ludziom o stanie ich zębòw to się oburzają,trzeba dbac o zęby i nie wtedy sie nie bedzie słyszeć takich opini.Jak dla mnie super dentysta miałam wstawiane protezy częściowe i jestem zadowolna efekty noszenia bez zarzutòw ,leczenie przebiegalo powoli ,niestety trzeba się nachodzić ale się opłaca.Polecam

Lekarz który zna się na swoim fachu. Widać że rwanie zębów to dla niego pestka. Ósemka wyrwana w 5 minut , zgadzam się że stwierdzeniem że dziąsła nie są poprute. Miałam rwana szóstkę u innego dentysty i ból po wyrwaniu ogromny a po ósemce u doktora zero bólu. Pozatym cenowo bardzo przystępnie. Nie wyobrażam sobie rwal zęby u kogoś innego niż ten właśnie lekarz. Jeszcze jeden plus, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i zalecic działania które działają na korzyść pacjenta

Prawdziwy zimny chirurg ....nieuprzejmy,zarozumiały który nie chce zrozumieć troski matki o dziecko cierpiące..ale wiem że to co czynimy innym wraca z podwójnie .szkoda mu było pięć minut żeby pomóc bo tyle właśnie inny lekarz to robił

Nie wiem jak przy innych zabiegach ale w rwaniu zębów jest bardzo dobry.Fachowiec krótko i na temat. Wyrwał mi zęba w ekspresowym tempie (chyba w 10 minut).Nie zrobił w dziąśle jesieni średniowiecza. U innego dentysty ostatnio wyrywałem 45 minut podobnie osadzonego zęba. Do tego się zna i wykłada kawę na ławę. Normalny facet do tego szczery ,powiedział mi jakie mam komplikacje z zębami i co z nich może w przyszłości wniknąć .

Pan jest baaardzo nie uprzejmy, kompletny brak odpowiedniego podejscia do pacjenta. Co do kompetencji tego pana nie mam zastrzezen, ale jesli pan mialby leczyc dziecko badz wrazliwa osobe, zapewne wybieglaby z placzem.

Świetny lekarz! Nie odstrasza mnie jego szczerość, bo uważam to za zaletę. Idealnie wyrwał mi ósemkę.

Świetny specjalista. Zna się na rzeczy. Rwanie zębów, to dla niego nie lada gratka :) Owszem, jest bezpośredni, często podczas zabiegu komentuje jego przebieg - co sprawiało, że bardziej się przez to pociłam niż przez sam ból. Ludzie, trzeba miec do siebie dystans i się z tego śmiac, a nie oburzac. To jest mężczyzna i nie będzie się cackał i po główce głaskał kogoś kto nie dba o zeby. Najważniejszy jest efekt, mam zdrowe zęby. Jak najbardziej polecam w chwilach grozy pójście do tego chirurga.:)

Byłam dziś u doktora miałam zbieg chirurgiczny ósemki. Zdjęcie nie odzwierciedliło tego jak tragicznie była usadowiona. Doktor doskonale dal sobie z nią rade. Choć ból nie do wytrzymania i nikomu nie życzę to jeśli będzie ktoś musiał wybrać się na zabieg to doktora Pawełczyka zdecydowanie polecam.

Uratował moje zeby-tyle co dał rady bo wczesniej nie dbałam o zeby. Owszem mocno zaznacza i głośno mówi o stanie uzebienia, ale czy to zle ze zwraca nam uwage choc nie zawsze jest to mile dla nas. Dla mnie wazne jest ze był szczery. Bardzo dobrze rwie zeby szybko. dobrze znieczula. . gdybym miala jeszcze po co do niego isc na wizyte napewno bym to zrobiła.Póki co wyrwał mi 8 zębów i nic sie nie zapowiada na wizyte u niego bo mam nauczke i teraz dbam o jame ustna i zeby. Polecam