Chirurg Stomatolog Lubin

Odrodzenia 2A / 2
Lubin

Polecam, robiłam u Pana doktora dwa implanty. Uprzejmy, kompetentny i rzeczowy. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Sam zabieg wszczepienia implantów potwierdza fachowość i doświadczenie. Jeden mały minus - dość długi czas oczekiwania na wizytę.

Opinia dodana przez: Ania

Budziszyńska 29 lok. 13
59-300 Lubin

Lekarz który zna się na swoim fachu. Widać że rwanie zębów to dla niego pestka. Ósemka wyrwana w 5 minut , zgadzam się że stwierdzeniem że dziąsła nie są poprute. Miałam rwana szóstkę u innego dentysty i ból po wyrwaniu ogromny a po ósemce u doktora zero bólu. Pozatym cenowo bardzo przystępnie. Nie wyobrażam sobie rwal zęby u kogoś innego niż ten właśnie lekarz. Jeszcze jeden plus, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i zalecic działania które działają na korzyść pacjenta

Opinia dodana przez: Małgorzata

al. Niepodległości 16