lekarz Robert Szwed

3,3
2,8

Dzięki Doktorowi moja Mama żyje i ma się coraz lepiej

Dzięki Doktorowi moja Mama żyje i ma się coraz lepiej

Konkretny,dokładny,kompetentny,nie lekceważy żadnego objawu choroby.Bardzo dobry specjalista.

Zaskoczyły mnie negatywne opinie , zwłaszcza dotyczace jakości kontaktu z pacjentem. Mam zupełnie odmienne zdanie i polecam. Chyba ,ze korzystałam z usług innego lekarza, co raczej wykluczam.

Bardzo dobry lekarz. Świetny operator. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Świetny operator. Polecam.

jest najgorszym lekarzem na świecie! kompletnie nie umiał postawić diagnozy co po wyjsciu ze szpitala pacjent po 17 godzinach zmarł błedów lekarskich ma od gtroma,ale jak to w lubinie lubin lekarze sady i prawnicy jedna wielka mafia wiec nikomu nic nie pomoze tylko pogorszy sprawe! nie umial sie zajac pacjentem pacjentem a po tym jak sie dowiedzial,ze pacjent zmarl nagle on zastepca i zastepca zastepcy poszli na urlop debile banda debili

Cierpki. Szybko się denerwuje. Zamiast rozmowy - trzeba wysłuchać monologu. Co do fachowości nie wypowiadam się. Już na pewno do niego nie pójdę.

Konkretny i zdecydowany - taki, jakim być powinien chirurg.

Konkretny i zdecydowany - taki, jakim być powinien chirurg.

Dobry lekarz, w stosunku do pacjentów bywa opryskliwy ale ma dużą wiedzę i praktykę. Polecam

Wyjątkowo antypatyczny. Wogóle nie wykonał mi badania na jakie byłam zarejestrowana, ponieważ nie potrafiłam sama połknąć gastroskopu.Tak jakby każdy pacjent miał to potrafić bez żadnej pomocy. Zabrał skierowanie, żeby zainkasować wynagrodzenie za badanie od NFZ. Nikomu no nie polecam!

Na pewno fachowiec, chociaż człowiek bardzo chimeryczny. Kultura osobista na bardzo niskim poziomie przy kontakcie pacjent - lekarz. Ale te wszystkie niedogodności wynagradza pozostały zespół lekarzy i pielęgniarek