Krzysztof Pawełczyk

Chirurg stomatolog

ten lekarz to CHAM, obraża pacjenta, a recepcjonistka nie lepsza, nigdy więcej tam nie pójdę

Porażka! Odradzam.. Sadysta! Weterynarz lepiej z spem by się obszedł, niż ten doktor z człowiekiem. Szczery do bólu, straszy przed kolejną wizytą. Zapomina mu się używać rękawiczek.

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi. Jako jedyny zlitował się nad pacjentem leżącym w hospicjum - wystarczał jeden telefon. Jednak są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie!

Jako specjalista szczególnie w kwestiach rwania itp. jest dobry. Jednak jako osoba często arogancka i nieuprzejma zniechęca do kolejnych wizyt. Jako że był jednym z nielicznych stomatologów w rejonie, którzy mieli sprzęt i znali się na rzeczy, chodziłam do niego wiele lat, ale sposób bycia tej osoby jest tak zniechęcający, że postanowiłam przenieść się do innego stomatologa, równie dobrego jeżeli nawet nie lepszego w tym fachu, a do tego wg mnie z większą kulturą osobistą.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo dużo mówi, tłumaczy, objaśnia. Potrafi grzecznie wyrazić swoje niezadowolenie ze stanu uzębienia pacjenta. Bardzo polecam Pana doktora Krzysztafa Pawełczyka!!!