Maciej Sobolewski

Bardzo dobry , uprzejmy lekarz. Przemiły, kompetentny i zawsze pomocny. Polecam !

dr Sobolewski prowadził moja pierwszą ciąże i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jest lekarzem bardzo kompetentnym, odpowiada na każde pytanie zrozumiale i jest przy tym miłą osobą. Prowadził moją ciąże do końca, odbierał również poród przez cc i po porodzie również doglądał czy wszystko jest w porządku. Polecam gorąco!

Wspaniały lekarz. Prowadził moje 2 ciąże z problemami(gdzie inny lekarz mówił że wszystko jest w porządku), ale dzięki niemu wszystko było ok.

Prowadziłam u tego lekarza całą ciążę.Zdecydowałam się na niego z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Lekarz cierpliwy, zawsze rozwiewał wszelkie moje wątpliwości, dbający o intymnośc i komfort pacjentki.Był obecny przy moim porodzie a po wszystkim często zaglądał na oddział by spytac jak się czuję.Przemiły opanowany człowiek.

witam, co do doktora to jestem zdecydowanie pewna i polecam dla każdej kobiety.jestem w ciąży i zwolnienie dostałam od razu kiedy dowiedziałam się o niespodziance!mam jeszcze 2 tygodnie do terminu myślę że będzie dobrze, doktor obiecał że pomoże.pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W końcu trafiłam na dobrego lekarza, który rozwiał wszelkie wątpliwości związane z moją chorobą i dalszym leczeniem.Bardzo miły, kompetenty, cierpliwie wytłumaczy wszelkie wątpliwości. Wizyta to dla tego lekarza to nie kolejna odbębniona pacjentka i gotówka w kieszeni. Przy tym lekarzu można się poczuć jak pacjętka a nie intruz. Gorąco polecam!

Jest to bardzo miły i kompetetny lekarz . Traktuje pacjetke jak osobe a nie jak kolejna sztuke bydla.polecam

Pan Maciej prowadził moją ciążę od początku- była to moja pierwsza ciża. Analizował wszystkie wyniki skrupulatnie i dokładnie.Poświęcał mi sporo czasu, przy tym był uprzejmy, dowcipny i polecam każdej Pani. Urodziłam pięknego i zdrowego syna w klinice FEMINA- fakt prywatna, ale warto było- i wcale tak dużo za 4 dniowy pobyt nie zapłąciłam (700zł w 2009r.) Panie Macieju dziękuję za mojego Karola, dziękuję za właściwą opiekę.