lekarz Anna Małecka

1,8
1,8
1,7
1,7

Pani doktor tragiczna, tak jak pisano w innych komentarzach, zero podejścia do dzieci, myśli że dziecko pięcioletnie, na pierwszej wizycie będzie chodzić jak w zegarku a popychane przez panią doktor aby wykonało polecenie, zrobi to z wielką ochotą i uśmiechem na buzi, gdzie rozebranie się do majteczek jest dla dziecka stresujące, samo w sobie. Nowy lekarza, nowe miejsce i jeszcze pretensje potem do dziecka , że ono nie chce się bawić z nią, skoro ona z pretensjami i tekstami typu "ja się Tobą przejmować nie będę"... A po nieskończonym badaniu , jak przytuliłam dziecko bo płakało, dostało mi za to że to moja wina bo traktuje dziecko jak trzylatka i pozwalam mu na takie zachowanie , bo jej nie posłuchał a ja nic nie zrobiłam... Byliśmy u niej aby potwierdzić u dziecka spektrum autyzmu, (pomine fakt że stwierdziła że nie ona ma tu co sprawdzać) i już widzę jak dziecko z autyzmem , chętnie jej słucha albo daje sobą tak popychać.

Ta Pani Doktor to jakaś jedna wielka porażka. Takie osoby nie powinny zajmować się dziećmi a ona to już dawno powinna być na emeryturze. Pani doktor nie słucha co się do niej mówi , wmawia swoje wyssane z palca "dobre rady". Jest nie miła w stosunku do dzieci jak i rodziców. Nie potrafiła odpowiedzieć na żadne zadane pytanie. Nie postawiła żadnej diagnozy a na koniec odesłała do innych specjalistów bo ona nic tu nie pomoże, twierdząc że dziecko jest takie przez nas rodziców. Jedna wielką tragedia.

Najgorsza wizyta u lekarza z dzieckiem w całym moim życiu. Byliśmy w poradni przy szpitalu w Bytomiu na Batorego kilka lat temu. Szarpała dzieckiem, dała skierowanie na badania krwi, a potem kazała w zasadzie iść na diagnostykę gdzieś indziej. Dziecko dostawało regularnie drgawek. W trakcie wizyty dostałam opr za to, że dziecko 6 miesięczne potrafi siedzieć i za długo trzymam go w bujaczku - dziecko w całym swoim życiu nigdy bujaka nie widziało, a w foteliku samochodowym spędziło na tamten czas łącznie ze 2 godziny w całym swoim dotychczasowym życiu. ...

Najgorsza wizyta u lekarza z dzieckiem w całym moim życiu.
Także kompetencji diagnostycznych chyba brakuje, najważniejsze wyżyć się na rodzicu, wylać wszystkie swoje frustracje.
Ja psychicznie po tej wizycie nie mogłam dojść do siebie, miałam wyrzuty sumienia, że dziecku robię krzywdę zupełnie bezzasadnie.

Wspaniały lekarz. Profesjonalista i osoba pełna życzliwości i realnie oceniająca fakty. Wiele razy korzystałam z jej pomocy przy swojej trójce dzieci i konsultowały się z nią znajome mi matki w bardzo trudnych sytuacjach życiowych, dzieci z ogromnymi problemami. Diagnozy zawsze były trafne i nie na wyrost. Absolutnie pełna prawdziwej życzliwości, a nie sztucznej słodkości.

Gdyby się dało było by 0 gwiazdek! Pani Doktor bardzo niemiła. Zero podejścia do dzieci. Jeszcze dobrze nie weszłyśmy a już wręcz rozkazała się dziecku bawić zabawkami żeby nie przeszkadzało. Ciągłe uciszanie wszystkiego co głośniejsze niż szept i zwracanie uwagi dziecku na wszystko co robi. Dawanie "dobrych rad" rodzicom - żeby od dziecka wymagać i być bardziej stanowczym. Sama nie potrafi nic stwierdzić tylko wysyła do innych specjalistów. Bagatelizuje objawy złego rozwoju dziecka twierdząc że wiele dzieci tak ma lub że ona tego nie może stwierdzić bez zaświadczenia od innego specjalisty. Polecam UNIKAĆ żeby zaoszczędzić sobie i dziecku traumy. Drodzy rodzice nie dajcie sobie wmówić, że coś co nie jest w normie jest normalne.

Nie polecam tego lekarza. Zaluje , że wybrałam wlasnie ta Pania dla mojego dziecka. Podejście do malego dziecka na poziomie zerowym. Nie zainteresowana co rodzic ma do powiedzenia o swoim dziecku. Zajęta wypisywaniem papierków a nie komunikacja z rodzicem. Samo badanie bardzo chaotyczne. Zero delikatności w stosunku do niemowlaka, rzuca nim szarpię jak mięsem w rzeźni. Dziecko placze jest zdezorientowane wszystko przebiega nerwowo. Przez co nie da sie prawidlowo przeprowadzić badania.Dla tej pani czas na emeryturę. Wiedzę byc moze posiada lecz zachowuje ja dla siebie. Omijać

Wizyta porażka... Podsumowanie wizyty " nie piszcz tak głośno" ... Do tego usłyszałam, ze 10 miesieczne dziecko ma nie siedziec bo to jest trudne... A jak juz musi to po turecku... 😲😲 Bawic się ma na kleczaco... 🙈🙈 I tylko z kolan wstawac ...

Okropna Pani doktor, agresywna do rodziców i niedbająca o zdrowie małego pacjenta. Dodatkowo piszę nieuczciwe notatki za rzeczy których sama nie przestrzega z własnym personelem.

To nie jest lekarz to jest jakaś życiowa pomyłka, pani wgl nie ma podejścia do dzieci jest opryskliwa pracuje za karę i na niczym się nie zna nie polecam powinna już iść na emeryture

Polecam panią doktor z czystym sumieniem, bada dokładnie i długo. Zawsze pomocna ,wystawi skierowanie czy zaświadczenie. Dziękuję jej za wszystko co dla nas zrobiła.