lekarz Anna Małek

Mam umówioną wizytę na 2 marca .Czytając ostatnią opinię nie wiem sam co sądzić. Jednak ufam w kompetencje pani doktor i ze spokojem udam się po poradę wierząc , że lekarz zawsze chce jak najlepiej dla pacjenta.

Pani doktor wystawiła receptę na lek którego nigdzie nie można kupić (obdzwoniłem apetki w całej Polsce i przeszukałem internet). Oczywiście Pani doktor nie była także w stanie wskazać miejsca gdzie taki lek można kupić. Przy próbie wymiany na dostępny lek (odpowiednik) musiałem dodatkowo zapłacić 40 zł za wystawienie nowej recepty choć Pani doktor miała możliwość wystawienia jej za darmo. Mimo prośby kontaktu z Panią doktor za pośrednictwem recepcji i wyjaśnienia całej sytuacji nie odebrała ona telefonu. Nie polecam!!