Lekarze Rzeszów

Medycyna estetyczna Rzeszów lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Grabskiego 8
35-312 Rzeszów

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa Galen
ul. Warneńczyka 111
Rzeszów

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Rzeszów lek. dent. Paweł Taszakowski

Stomatologia Taszakowscy
Podkarpacka 2/4
Rzeszów

Jest bardzo sympatyczny, ale nie to jest najważniejsze. Mimo młodego wieku sprawia wrażenie doświadczonego stomatologa. Skierowała mnie do niego dentystka, dla której mój przypadek był zbyt trudny, a on sobie z tym poradził.
Opinia dodana przez: Wiesław
Kardiolog Rzeszów dr n. med. Witold Mazur

Przychodnia specjalistyczna Asklepios
35-309 Rzeszów, ul. Podwisłocze 22a
Rzeszów

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia
Opinia dodana przez: Pacjent
Terapeuta Rzeszów mgr Kamila Brodziak

mgr Kamila Brodziak

Terapeuta, Psychoterapeuta

Kamila (Brodziak) Stefanik Gabinet Kreatywnego Rozwoju
al. Pilsudskiego 31/228
Rzeszów

Pani Kamila jest znakomitą psychoterapeutką. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na właściwą osobę. Od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Jest miłą, ciepłą i sympatyczną osobą a przy tym bardzo profesjonalną. Z wielkim zrozumieniem i uprzejmością prowadzi każde spotkanie.
Potrafi słuchać, zadaje trafne pytania, nie ocenia i w świetny sposób potrafi motywować do dokonywania zmian w naszym myśleniu a tym samym w życiu.
Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Kardiochirurg Rzeszów dr n. med. Maciej K. Kolowca

Ośrodek Kardiologii Zabiegowej im. Św. Józefa
Anny Jagiellonki 17
35-623 Rzeszów

Pięć lat jestem po operacji zastawki aortalnej, przeprowadzonej "pod kierownictwem "DR Macieja . Czuję się b.dobrze i z perspektywy czasu moja wdzięczność dla Pana Doktora i CAŁEGO PERSONELU jest ogromna .
Opinia dodana przez: Hieronim Lalek
Stomatolog Rzeszów lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna ...

35-323 Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia.
Ks. Stanisław Kopeć
Opinia dodana przez: Stanisław

35-323 Rzeszów

Bardzo kompetentny lekarz, świetnie znający się na rehabilitacji. Trafnie ocenia stan pacjenta i wie co należy robić. Otwarty i życzliwy w kontakcie z pacjentem. Stara się jak najbardziej pomóc swoim pacjentom. Podobnie o nim wyrażali się inni pacjenci, którym pomógł. Bardzo dobrze współpracuje z innymi lekarzami.
Opinia dodana przez: Stanisława Kwiecińska