lekarz Dariusz Szala

Z czystym sercem polecam. Cierpliwość, uprzejmość i zainteresowanie pacjentem przede wszystkim;) oby w dalszych latach to się nie zmieniło:) moja rzepka i wiązadła dziękują że trafiły na takiego doktora ;)

Wczoraj byliśmy z naszym 6 latkiem u doktora w szpitalu na izbie przyjęć /otoropedia/. Wyrazy uznania za profesjonalizm i kulturę osobistą. Zlecił niezbędne badania , na podstawie ich wyników wydał trafną diagnozę i zalecenia dalszego leczenia . Pomimo długiego czasu oczekiwania /ale to wina systemu/ cieszę się że trafiliśmmy na doktora Szalę, któremu życzę dalszego rozwoju i aby nie zmieniał swojego podeśjcia do pacjentów a to na pewno zaowocuje w jego dalszej karierze i osiąganiu sukcesów. Podziękowania również dla zespołu wspomagającego doktora / m..in. pielęgniarz Żołnierz /Pozdrawiam.

Fantastyczny lekarz! Profesjonalista w kazdym calu. W trakcie wizyty Pan Doktor wytlumaczyc przyczyny choroby, wyjasnil dalsza procedure, chetnie opowiadal na kazde zadane pytanie. Niesamowicie uprzejmy.

Lekarz godny zaufania , stu procentowy specjalista , sympatyczny ,uśmiechnięty znający się na swoim fachu oby więcej było takich jak on , w stu procentach polecam

Doktor Szala to świetny lekarz, bardzo uprzejmy. Z uśmiechem mija osoby napotkane na korytarzu, które ma pod opieką oraz poświęca czas dalej z uśmiechem, często pyta jak ktoś się czuję. Doktorowi życzę rozwoju kariery i osiągnięcia sukcesów, aby każdego dnia był uśmiechnięty! Lekarz godny polecenia! Polecam!

Bardzo dobry lekarz uprzejmy godny polecenia w 100% oby wiecej takich lekarzy Kompetencja wiedza umiejetnosci Polecam!!!!

Bardzo dobry lekarz uprzejmy godny polecenia w 100% oby wiecej takich lekarzy
Kompetencja wiedza umiejetnosci Polecam!!!!

Bardzo dobre podejście do pacjenta, życzliwość, cierpliwość i mógłbym w pozytywach tak wymieniać nadal. Panie Doktorze, życzę sukcesów, 100% trafnych diagnoz, 200% zadowolonych pacjentów. Polecam.

Jednym słowem dziecko mi uratował...szybka diagnoza, leczenie, trafne jednoznaczne decyzję, kompetencje, wiedza, umiejętności.Oby każdy miał możliwość na Niego trafić....

Pan doktor Szala to lekarz, którego można polecic z czystym sercem i pełną odpowiedzialnoscią. Rzeczowy, sympatyczny i bardzo dobry lekarz . Operowł mnie i pomógł mi w moich poważnych problemach. Polecam