Ortopeda Rzeszów

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Fantastyczny lekarz o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu - specjalista w swej dziedzinie. Konkretny, komunikatywny, niezwykle cierpliwy i uprzejmy. Człowiek o wielkim sercu i dużej empatii w stosunku do pacjenta, a to nie zdarza się często. Bez obaw można powierzyć Mu swe zdrowie. Lekarz w 100% z powołania!!! Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet Lekarski
Sabamed Krasne
35-005 Rzeszów

Wspaniały fachowiec. Prawdziwy profesjonalista. W kontakcie z pacjentem ciepły wyrozumiały ale bardzo konkretny. Niesłychanie skromny człowiek co niestety w tym środowisku nie jest często spotykane. Moja córka Madzia dzięki Panu Grzegorzowi zaczyna nowe życie. Dziękujemy Panie Grzegorzu! Rodzice Madzi
Opinia dodana przez: Ireneusz

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Lekarz jakich malo mlody zdolny sumjenny uczciwy wzgledem pacjetow dba o swoich pacjetow odwjedza po zabjegach rozmawja jest wspanjalym lekarzem z pozadnym podejscjem

Rzeszów

Z kolanami jak najbardziej do niego.trafia analizuje.cierpliwy.mogę z czystym sumieniem go polecić.jestem w trakcie leczenia ,ale efekty SA bardzo duże.
Opinia dodana przez: kinga

Dukielska 4/1L
35-505 Rzeszów

Bezwzględnie najlepszy specjalista od wymiany stawu biodrowego w podkarpaciu a może i dalej. Wystarczy tylko dotrzeć po informacje do osób, które widziały jak robi operacje. Mój ojciec chodzi sprawnie bo był wystarczająco sprytny żeby dotrzeć do ludzi z bloku operacyjnego czego nie można powiedzieć o naszym sąsiedzie operowanym przez innego ortopedę. Zdecydowanie polecam a w razie wątpliwości zasięgnijcie języka u źródła.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Tomasz Sikora

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Medicor Szpital
Stanisława Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: jashiu
Chirurg ortopeda Rzeszów lek. med. Jerzy Michał Bober

ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Bardzo dobry lekarz i sympatyczny jako człowiek.Życzliwy, można go normalnie zapytać a nie jak inni unoszą się i nawet słuchać nie chcą pokazując kim oni to nie są.Jako jeden z nielicznych pozytywnie mnie zaskoczył.Byłem u Pana Doktora dwa razy i pełny szacunek mam do niego.Tak trzymać pełen profesjonalizm i tak powinno być. Inni powinni się od niego uczyć jak powinien zachowywać się lekarz.
Opinia dodana przez: Sebastian

Rzeszów

Doktor ma rewelacyjne podejście do swoich pacjentów a do tego jest świetnym specjalistą. Na prawdę zna się na rzeczy i pomógł mi w sytuacji gdy inni nie dawali szans na normalne funkcjonowanie mojej dolnej kończyny. Nie żałuje ani grosza wydanego na wizyty do tego lekarza.

ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Trafiłam do Pana Marcina przez przypadek i okazało się to być dużym szczęściem. Co mogę napisać o tym lekarzu po kilku wizytach i jeszcze przed ukończeniem leczenia? same dobre rzeczy.
Lekarz z fachową wiedzą i profesjonalnym podejściem, konkretny ale chętnie odpowiada na każde pytanie, można na nim polegać w czasie swojej choroby. Roztacza wokół siebie bardzo pozytywną aurę;) Wizyty są krótkie, ale treściwe, dlatego mam w głowie zawsze przygotowane pytania, ...
Opinia dodana przez: Anna

Ortopedzi w Rzeszowie