Ortopeda Rzeszów

- 37 lekarzy

lek. med. Wojciech Piwek

Traumatolog, Ortopeda

liczba opinii: 11

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Średnia ocen: 4,4/5
Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.
Opinia dodana przez: Anonim

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny lekarz o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu - specjalista w swej dziedzinie. Konkretny, komunikatywny, niezwykle cierpliwy i uprzejmy. Człowiek o wielkim sercu i dużej empatii w stosunku do pacjenta, a to nie zdarza się często. Bez obaw można powierzyć Mu swe zdrowie. Lekarz w 100% z powołania!!! Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet Lekarski
Sabamed Krasne
35-005 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały fachowiec. Prawdziwy profesjonalista. W kontakcie z pacjentem ciepły wyrozumiały ale bardzo konkretny. Niesłychanie skromny człowiek co niestety w tym środowisku nie jest często spotykane. Moja córka Madzia dzięki Panu Grzegorzowi zaczyna nowe życie. Dziękujemy Panie Grzegorzu! Rodzice Madzi
Opinia dodana przez: Ireneusz
+4 więcej

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz jakich malo mlody zdolny sumjenny uczciwy wzgledem pacjetow dba o swoich pacjetow odwjedza po zabjegach rozmawja jest wspanjalym lekarzem z pozadnym podejscjem
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet

Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Z kolanami jak najbardziej do niego.trafia analizuje.cierpliwy.mogę z czystym sumieniem go polecić.jestem w trakcie leczenia ,ale efekty SA bardzo duże.
Opinia dodana przez: kinga

Przychodnia specjalistyczna
Dukielska 4/1L
35-505 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Bezwzględnie najlepszy specjalista od wymiany stawu biodrowego w podkarpaciu a może i dalej. Wystarczy tylko dotrzeć po informacje do osób, które widziały jak robi operacje. Mój ojciec chodzi sprawnie bo był wystarczająco sprytny żeby dotrzeć do ludzi z bloku operacyjnego czego nie można powiedzieć o naszym sąsiedzie operowanym przez innego ortopedę. Zdecydowanie polecam a w razie wątpliwości zasięgnijcie języka u źródła.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Tomasz Sikora

Ortopeda, Chirurg ortopeda

liczba opinii: 1

+4 więcej

Medicor Szpital
Stanisława Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: jashiu
Chirurg ortopeda Rzeszów lek. med. Jerzy Michał Bober
+5 więcej

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz i sympatyczny jako człowiek.Życzliwy, można go normalnie zapytać a nie jak inni unoszą się i nawet słuchać nie chcą pokazując kim oni to nie są.Jako jeden z nielicznych pozytywnie mnie zaskoczył.Byłem u Pana Doktora dwa razy i pełny szacunek mam do niego.Tak trzymać pełen profesjonalizm i tak powinno być. Inni powinni się od niego uczyć jak powinien zachowywać się lekarz.
Opinia dodana przez: Sebastian
+3 więcej

Gabinet

Rzeszów

Średnia ocen: 4,9/5
Doktor ma rewelacyjne podejście do swoich pacjentów a do tego jest świetnym specjalistą. Na prawdę zna się na rzeczy i pomógł mi w sytuacji gdy inni nie dawali szans na normalne funkcjonowanie mojej dolnej kończyny. Nie żałuje ani grosza wydanego na wizyty do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Średnia ocen: 4,9/5
Trafiłam do Pana Marcina przez przypadek i okazało się to być dużym szczęściem. Co mogę napisać o tym lekarzu po kilku wizytach i jeszcze przed ukończeniem leczenia? same dobre rzeczy.
Lekarz z fachową wiedzą i profesjonalnym podejściem, konkretny ale chętnie odpowiada na każde pytanie, można na nim polegać w czasie swojej choroby. Roztacza wokół siebie bardzo pozytywną aurę;) Wizyty są krótkie, ale treściwe, dlatego mam w głowie zawsze przygotowane pytania, ...
Opinia dodana przez: Anna

Ortopedzi w RzeszowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat