lekarz Łukasz Białek

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, uratował mi kolano po innym ortopedzie , również leczy tate i operacje przebiegły pomyślnie . Doktor jest miły, empatyczny i konkretny ! Polecam każdemu

Wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia. Jestem wdzięczny doktorowi za profesjonalizm, zaangażowanie i wspaniałą opiekę po dwukrotnej operacji na dwóch kończynach dolnych dzięki którym mogę normalnie funkcjonować.

Wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia.

Top of the Top 👍 Lekarz z powołania, przede wszystkim potrafi podejść do pacjenta z pełną profeską, nie mówiąc już o umiejętnościach 💪

Bardzo dobry specjalista zna sie na wykonywanej pracy nigdy nikogo nie zawiódł polecam wszystkim na pierwszym miejscu zawsze jest pacjent jego zdrowie dziekuje

Lekarz w porządku. Jedyne co zniechęca do kolejnych wizyt to kolejki przed prywatnym gabinetem jak w kiepskiej państwowej przychodni. Mimo że każdy jest zapisany na konkretną godzinę to opóźnienia są ponad godzinne. W dzień wizyty polecam zarezerwować sobie dużo czasu na czekanie. Pan Doktor ma wspaniałą asystentkę, która wykonuje kawał dobrej roboty wypisując recepty, opisy leczenia itd i ogarnia całą sytuację przed i w gabinecie. Bez tej dziewczyny nie wyobrażam sobie jakby to funkcjonowało.

Wspaniały lekarz, bardzo miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko wyjaśni, zawsze można polegać na Panu Doktorze. Nawet po całym dniu przeprowadzanych operacji znajdzie czas i siły żeby odwiedzić swojego pacjenta, którego operował. Pan Doktor wszystkie zalecenia po operacyjne dokładnie wytłumaczy i osobiście pokaże jak np. zmienić opatrunek operowanej stopy :) Ogromnie polecam wspaniałego lekarza.

super lekarz operowal mojego syna lekarz godny polecenia jest bardzo uprzejmy odpowiada na wszystkie pytania

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie. Operował mi zerwane ścięgno Achillesa i nadzoruje leczenie, które przebiega bardzo dobrze. Rozpoznanie, opis przypadku i proponowane zalecenia przekazuje wydrukowane, co jest bardzo pomocne dla pacjenta, jak i rehabilitanta. Dodatkowo jest sympatycznym, uśmiechniętym człowiekiem.

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie.

Jakieś pół roku temu miałem rekonstrukcję więzadła krzyżowego u dr Białka. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze a wizyty kontrolne to tylko potwierdziły. Polecam!

A ja miałam zabieg półtora miesiąca temu na kolano, artroskopie. Od tej pory kolano przestało mnie całkowicie boleć. Chodziłam państwowo w Nowej Dębie i dostałam skierowania na wszystkie badania i rehabilitacje tylko oczywiście trzeba długo czekać bo kolejkę ma długą. Jest miły i uprzejmy, a w szpitalu to mimo że cały czas operował i tak przyszedł porozmawiać i znalazł czas dla pacjentów.