lekarz Marek Kulczyk

Ortopeda

3,9

Dr Kulczyk przeprowadził u mnie artroskopie barku... miałem rozległe zniszczenia, z którymi to dr uporał się znakomicie. Pełen profesjonalizm i prawdziwa pasja z jego strony. Szkoda, że jest mało takich lekarzy ja On.! Polecam

polecam... bardzo miły i kompetentny lekarz...................................................................................

Miałem problemy z barkiem, kilka zwichnięc, od znajmego dowiedziałem sie o doktorze. Wizyta prywatna z 15 minutowym poślizgiem. Co mnie zaskoczyło dr po raz pierwszy zbadał mnie dokładnie- oba barki- kilka konkretnych pytań. zlecił własne rtg, bo moje ocenił jako kiepskiej jakości. po czym postawił diagnozę, którą potwierdził rezonans ( musiałem zrobic prywatnie). Obecnie jestem 9 miesięcy po artroskopii barku- naprawa uszkodzenia Bankarta- ręka pracuje znakomicie, nie blokuje się i nie zwicha. Wróciłem do pracy i do sportu (koszykówka)po pól roku, chociaz doktor mnie przestrzegał przed szybkim powrotem ale po 6 miesiącch pozwolił. Polecam

Pan Doktór uratował moją rękę, dzięki niemu odzyskałam władzę w mojej lewej ręce. Wykonał reoperację mojej źle złożonej kości ramiennej. Jest osobą niezwykle kompetentną , miłą, uprzejmą oraz wzbudzającą zaufanie.

Miałam okazje niedawno poznać p.Kulczyka wybrałam się o niego w celu skonsultowania konkretnej rzeczy,wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczył -za to duży plus:)Nie mogłam się jednak oprzeć wrażeniu że troszkę mnie straszy bym zrobiła operacje w szpitalu w którym przyjmuje-rzecz jasna prywatnie.

Swietny lekarz i specjalista. Można w ciemno do niego iść po porade. Jest znany ze swojej precyzjji w diagnozie i cenionym specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam gokażdemu kto ma problemy ze stawami. Jest przyjemny w rozmowie i miły. Nie znam lepszego ortopedy w moim regionie. Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz: kompetentny, życzliwy i co bardzo ważne, ma czas dla pacjenta.

Probowal naciagnac na operacje,ktora mial wykonac oczywiscie on.Jak sie okazalo operacja nie byla konieczna.

Bardzo kompetentny, solidny, sympatyczny i ma czas dla pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Nie poleca!!!Byla na jednej wizycie i nigdy wiecej.

Nie poleca!!!Byla na jednej wizycie i nigdy wiecej.