lekarz Tomasz Wejman

Ortopeda, Traumatolog

Na meczu koszykowki doznalem urazu "wybicia" barku. Po nieudanej probie nastawienia barku na pogotowiu, zostalem przwieziony do szpital wojewodzkiego nr2 w rzeszowie, gdzie Pan Tomasz Wejman prawie bezbolesnie, i fachowo nastwil mi bark. Ponziej byly wizyty w przychodni i rehabilitacja, ktora dala efekty , bo wrocilem do sportu i dalej gram w koszykowke. A na poczatku nie bylo kolorowo, bo okazalo sie ze pomimo tego , ze RTG dalo wynik pomyslny to USG pokazalo zerwane wezoglowie barkowo-obojczykowe oraz naderwany stozek rotatorow. Myslalem juz o altroskopii, ale doktor mowil, ze to ...

A na poczatku nie bylo kolorowo, bo okazalo sie ze pomimo tego , ze RTG dalo wynik pomyslny to USG pokazalo zerwane wezoglowie barkowo-obojczykowe oraz naderwany stozek rotatorow. Myslalem juz o altroskopii, ale doktor mowil, ze to ostatecznosc, ze musze cwiczyc i wszystko bedzie dobrze.
Dziekuje, ze wlasnie takie czlowiek jak Pan Wejman stanal na mojej drodze i polecam wszystkim zdecydowanie.

Aha. I podoba mi sie jeszcze jedno, ze caly czas sa konkrety podczas wizyty , wchodze do gabinetu i wiem, ze bedziemy rozmawiac o moim barku.

super lekarz, miły uprzejmy, kompetentny i co najwazniejsze umie słuchać pacjentów i im pomagać a nie wywyższać się ponad wszystko, to jest prawdziwy lekarz z powołania, polecam na 200 %

LEKARZ O WYSOKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ , ODPOWIEDZIALNY, PRAWDZIWY FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE , ODPOWIEDZIALNY, POLECAM

Dr.Wejman znakomity fachowiec,artysta w swej dziedzinie i miły człowiek.W lutym przeprowadził u mnie operację palucha koślawego(haluksa)Operacja przebiegała zawodowo i z wielkim spokojem(miałam złe doświadczenia podczas cesarki)Po operacji doktor zaopatrzył mnie w wszelkie informacje jak postępować dalej,a w razie pytań mogłam jeszcze zadzwonić.Dostałam środki przeciwbólowe,zastrzyki przeciwzakrzepowe,skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne,po prostu kompleks.Efekt-super,nie spodziewałam się,że będzie tak świetnie i z samopoczuciem i wizualnie.Dziś cieszę się,że trafiłam na dr.Wejmana

Lekarz zamiast zainteresować się moją kontuzją, zbył mnie, pytając mnie min. podczas wizyty czy mój klub jest bogaty... bez komentarza to zostawię. Wizyta w ramach NFZ.

Zdecydowanie nie polecam.Zgłosiłem się na rekonstrukcję kolana. Lekarz nawet nie spojrzał na kartę leczenia z poprzedniego szpitala i odrazu skierował mnie na rekonstrukcję. Obudziłem się po rekonstrukcji a okazało się że mi go nie zrobił bo stwierdził ze pół więzadła krzyżowego jest i będę w pełni sprawny. Po 6 tyg od operacji wyskoczyło mi kolano gdy szedłem po chodniku i teraz jest niestabilne. Żałuję, że zdecydowałem się na tego lekarza

czas oczekiwania od zarejestrowania się telefonicznego około tygodnia umówiono nas na 8:20 a przyjęto o 9: 20 lekarz miły sympatyczny profasjonalista

Witam serdecznie, chciałbnym polecić tego lekarza, bardzo dobry specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Miły i sympatyczny dokotr. Błażej

lekarz wiarygodny . dobrze leczący , wyjasnia chorobe

lekarz wiarygodny . dobrze leczący , wyjasnia chorobe

Mimo dość młodego wieku, pan doktor jest zdecydowany w diagnozie, kompetentny, kompleksowo tłumaczy przebieg leczenia i rehabilitacji. Jest bardzo uprzejmy.... i wiadomość dla pań.... bardzo przystojny!