Traumatolog Rzeszów

Wolny termin: 18 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 1

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.

ORTOPEDA
Rejtana 10
35-505 Rzeszów

To prawdziwy lekarz znający się na swoim fachu. Bez zwłoki i wahania zajął się moim złamaniem guzka mniejszego kości ramienia. Nie spotkałem w życiu takiego lekarza, ale jedno jest pewne dzięki Doktorowi, jego opiece i poświęconemu czasowi dziś mam sprawną rękę i tylko dwie blizny przypominają mi o tym że było zle. Rzyczliwy czlowiek gotowy oddzwonic, odpisać na sms, jeśli ktoś miał styczność z Tym lekarzem to będzie go wspominał jako wzór. Pozdrawiam i szczerze dziękuje że normalnie mogę zyc.

Opinia dodana przez: Łukasz

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Operowana byłam przez pana doktora Wejmana i wszystko było na najwyższym poziomie.Dziękuję za to, że moja stopa po operacji wygląda ładnie i mogę chodzić w sandałkach.

Opinia dodana przez: Alicja

Warzywna 3
Rzeszów

Wg mnie podczas moich wizyt ten gościu był pijany!!! I chyba do końca nie wiedział co zrobić z moim przypadkiem, dobrze, że w koncu pomyślał o zabraniu mnie do szpitala (przez 3 tyg. kompletnie nic mi nie pomógł, dopiero później skierował mnie do szpitala)! Jedynym plusem jest to, że ma poczucie humoru, wytłumaczy co robi... itp.

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Lekarz rzeczowy. U niego nie usłyszycie długotrwałych opowiadań. On działa- LECZY. Zrobił atroskopie kolana- jest super, jednak słabo tłumaczy co robić dalej. Panie doktorze nie wystarczy zrobić artro, trzeba jeszcze wytłumaczyć pacjentowi co dalej- wtedy będzie Pan idealnym ortopedą w regionie. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam. Zrobił co trzeba- to najważniejsze.

Opinia dodana przez: Dominik

Al. J. Piłsudskiego 31/120
35-074 Rzeszów

Udałam się do tego lekarza ze skręceniem stawu kolanowego. Wcześniej chodziłam do chirurga.
Nie dość, że na termin dosyć długo się czeka to jeszcze w kolejce spędziłam kilka ładnych godzin. Ogólnie kolano bolało, "uciekało" do środka przy każdym kroku. Lekarz zbadał- powiedział, że jest stabilne i zapytał "czego ode mnie Pani oczekuje".

Kilka tygodni po wizycie udałam się również na oczekiwane USG- co się okazało- kolano nie stabilne, zerwane więzadło, uszkodzona rzepka i płyn w stawie kolanowym.

Osobiście nie polecam.

Traumatolodzy w mieście Rzeszów