lekarz Tomasz Wejman

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry fachowiec.Uprzejmy i sympatyczny.

Bardzo dobry fachowiec.Uprzejmy i sympatyczny.

Polecam, najbardziej uprzejmy wśród ortopedów

Polecam, najbardziej uprzejmy wśród ortopedów

bardzo miły i mówi do rzeczy, wszystko wytłumaczy co robić, posiadający dużą wiedzę. dzięki niemu nie musiałam przechodzić artroskopii

wg najlepszy lekarz fachowo podchodzi do pacjenta, czy na NFZ czy prywatna wizyta podchodzi bardzo dobrze. z zabiegu jestem zadowolon.

Bardzo kompetentny,sympatyczny lekarz. Wykonywał mi zabieg ortopedyczny po którym wszystko wraca do normy.

Bardzo dobry doktor:)Zna się na rzeczy. Jest bardzo uprzejmy,przystępny ,dużo poświeca czsu pacjentom .Same dobre rzeczy można o nim powiedzieć:)

Lekarz z powołaniem, co zdarza się coraz rzadziej, szczególnie u lekarzy młodego pokolenia. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, wzbudzający zaufanie swoją wiedzą medyczną.

Niestety bylam zawiedziona. Brak odpowiedniego zaangazowania, wyjasnienia dalszego leczenia. Tempo wizyty szybkie.

bardzo miły, sympatyczny zna się na rzeczy!!!

bardzo miły, sympatyczny zna się na rzeczy!!!

Kierując się opiniami dotyczącymi tego lekarza zdecydowałem się na wizytę. Niestety okazała się ona totalnym nieporozumieniem. Pan doktor poświęcił mojej osobie aż 3 minuty, powiedział jedno zdanie na temat mojego ortopedycznego problemu, doradził abym pomyślał o USG (oczywiście na własny koszt) a do lekarza rodzinnego udał się po skierowanie na zabiegi. Oczywiście nie zapomniał dodać abym przyszedł za jakiś czas do kontroli. Przecież to kolejne pieniądze do zarobienia za praktycznie nic. Teraz już wiem, że osoby mówiące że Szpital Św. Rodziny ma wspólną z Nią tylko nazwę.