lekarz Artur Harmata

Ortopeda

Są takie zdarzenia losowe po których nawet silny człowiek staje się słaby i bezradny.Ze szczególną wdzięcznością przyjmuje wtedy wszelką troskliwą pomoc od innych i jest szczególnie wrażliwy na obojętność czy złe traktowanie.Świadomość ,że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i pomaga w leczeniu. Zaangażowanie ,fachowość ,profesjonalizm ,ludzkie podejście Pana dr A Harmaty należy stawiać za wzór dla innych. Z całego serca dziękuję za to ,że dzięki Panu zaczynam wierzyć ,że wrócę do pełni sił i że nie jestem sama .Dziękuję słowami Jana Pawła II ,,Człowiek ...

,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada ,
lecz przez to kim jest ,
i nie przez to co ma ,lecz przez to ,
czym dzieli się z innymi".

To świetny specjalista Ortopedii, to Lekarz z powołania, który przejmuje się każdym pacjentem i każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem. Dwukrotnie skorzystałam z opieki lekarskiej dr Harmaty: pierwszy raz, przypadkowo, po wypadku operował mi nogę po skomplikowanym złamaniu prowadząc przez 9 miesięcy do jej pełnego usprawnienia i drugi raz świadomie powierzając mu bolące kolano, które wymagało artroskopii. Jestem bardzo zadowolona! To wspaniały Lekarz, warto Mu zaufać! Dziękuję Doktorze! Teresa Maria G.

Dziękuję Doktorze!
Teresa Maria G.

Znakomity ortopeda polecam Go wszystkim. Fachowa diagnoza, znakomicie przeprowadzona artroskopia, wspaniały kontakt i prowadzenie po zabiegu.

Pragnę swoją wysoką oceną podziękować Panu Doktorowi za profesjonalne poskładanie mojej fatalnie złamanej nogi (z przemiszczeniem) . Za zrozumienie i pomoc pod każdym względem. Dziś chodzę bez problemów i bez bólu.

wspaniały ortopeda- polecony przez sportowca- i ja również gorąco polecam!

wspaniały ortopeda- polecony przez sportowca- i ja również gorąco polecam!

godny polecenia sumienny dzieki niemu doszedłem do zdrowia i chodze .polecam

godny polecenia sumienny dzieki niemu doszedłem do zdrowia i chodze .polecam

Spokojny, kompetentny, wzbudzający zaufanie. Artysta :-)

Spokojny, kompetentny, wzbudzający zaufanie. Artysta :-)

Jest dobrym lekarzem i bardzo polecam go moim znajomym

Jest dobrym lekarzem i bardzo polecam go moim znajomym

załatwia pacjentów nieprzyjemnie ,nie udziela rzeczowych wyjaśnień,nie patrzy w historie choroby