lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna :) Szczegóły u doktora na stronie. Pozdrawiam i polecam wśród Polonii na Wyspach i nie tylko :)))

Zostałam poproszona o wyrażenie swojej opinii na temat Eurodent w Rzeszowie. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy oczekują bardzo profesjonalnego leczenia. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że w naszym mieście nie ma tak doświadczonego lekarza jak pan doktor Tomasz Niżański. Bardzo sprawna rejestracja, bez problemu takze udalo mi się przenieść wizytę. No i przede wszystkim samo leczenie i podejście do pacjenta na 5+ Polecam!

Zostałem poproszony przez pana Tomasza o napisanie opinii na temat leczenia. Robię to z przyjemnością bo doktor jest naprawdę dobrym lekarzem. Implanty są kapitalne a same wizyty odbiegały od mojego wyobrażenia tak bardzo że nawet szkoda gadać :) Nie przypuszczałem że stomatologia zaszła tak daleko! Ważne że doktor właśnie wyrzkostuje te nowoczesne sposoby. Super człowiek. POlecam zdecydowanie!

Zostałem poproszony przez pana doktora Tomasza Niżańskiego, abym wyraził swoją opinię na temat leczenia. Jestem bardzo usatysfakcjonowany postawą doktora oraz jego zespołu, który mu asystował. To bardzo profesjonalny zespół, który wykonał swoją pracę na 6 z plusem. Implanty były wykonywane nowoczesną metodą stomatologiczną. Dziękuję i bardzo polecam leczenie w Eurodent.

!!Graty dla pana Tomka!! Zdecydowanie numero uno w Rzeszy!! Bardzoo bardzoo polecam eurodent. Szybcy i >>> precyzyjni ;P

Pan doktor prosil mnie o opinie na temacz mojego leczenia. Otoz mialem wszczepiany implant. Z mojego punktu widzenia robota wykonana wrecz perfekcyjnie. Ale przy okazji chcialem wspomniec o samym wszczepianiu bo bylem przekonany ze to zabieg bardzo krwawy. Ani kropli krwi. tyle w temacie. super gosc!

Bardzo polecam doktora Tomasza Niżańskiego. Jestem w trakcie robienia implantów. Od pierwszej wizyty super profesjonalne podejście i tłumaczenie zabiegu krok po kroku. Zdecydowałam się na leczenie za pomocą szablonów implantologicznych mimo tego że są trochę droższe. Dla wszystkich zainteresowanych wszczepianiem implantów polecam także poczytać o nich na stronie doktora Tomasza. Jeszcze raz bardzo polecam!!!

Bardzo dziękuję panu doktorowi za przyjęcie mnie w trudnym i awaryjnymm momencie! Obdzwoniłam kilka gabinetów i niestety większość z nich mnie zlała... w eurodencie zostałam przyjęta praktycznie w ciągu 20 minut. Mówi chyba samo za siebie. Będę do was wracała i polecała!

Na prośbę doktora Tomasza chciałabym podzielić się z państwem opinią na temat jego gabinetu. To bardzo doświadczony implantolog. Po wszczepieniu dwóch implantów nie miałam żadnej opuchlizny... bardzo czysty gabinet! Sterylność widać na każdym kroku kliniki. Zdecydowanie polecam!

Zostałam przyjęta na wizytę w nagłej sytuacji. Nie wiedziałam wcześniej o tym gabinecie dlatego tym bardziej polecam doktora Tomasza oraz jego żonę Magdalenę! Od teraz to jest mój gabinet i moi lekarzye! :)))