lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Zostałem poproszony o wyrażenie opinii na temat pana Tomasza Niżańskiego po wszczepieniu implantów. Na samym początku chciałbym zaznaczyć że pan Tomasz ma bardzo profesjonalne podejście - od pierwszej do ostatniej wizyty. Zawsze pełna klasa. Zresztą to samo mogę powiedzieć o personelu, który mu towarzyszył. Zdecydowałem się na wszczepienie implantów metodą MIS MGUIDE i dlatego swoje kroki skierowałem właśnie do Eurodent. Metoda sama w sobie to poziom najwyższy z możliwych. Polecam zainteresowanym przeczytać na stronie gabinetu. Bardzo dziękuję za opiekę oraz zawsze profesjonalne wizyty. Polecam absolutnie i życzę samych uśmiechniętych pacjentów! Ja już do takich należę :)

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna :) Szczegóły u doktora na stronie. Pozdrawiam i polecam wśród Polonii na Wyspach i nie tylko :)))

Zostałam poproszona o wyrażenie swojej opinii na temat Eurodent w Rzeszowie. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy oczekują bardzo profesjonalnego leczenia. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że w naszym mieście nie ma tak doświadczonego lekarza jak pan doktor Tomasz Niżański. Bardzo sprawna rejestracja, bez problemu takze udalo mi się przenieść wizytę. No i przede wszystkim samo leczenie i podejście do pacjenta na 5+ Polecam!

Zostałem poproszony przez pana Tomasza o napisanie opinii na temat leczenia. Robię to z przyjemnością bo doktor jest naprawdę dobrym lekarzem. Implanty są kapitalne a same wizyty odbiegały od mojego wyobrażenia tak bardzo że nawet szkoda gadać :) Nie przypuszczałem że stomatologia zaszła tak daleko! Ważne że doktor właśnie wyrzkostuje te nowoczesne sposoby. Super człowiek. POlecam zdecydowanie!

Polecam doktora Tomasza z czystym sumieniem. To człowiek z ogromną klasą i doświadczeniem czego sama doświadczyłam podczas wizyt. Nic dodać nic ująć. POLECAM.

Zostałem poproszony przez pana doktora Tomasza Niżańskiego, abym wyraził swoją opinię na temat leczenia. Jestem bardzo usatysfakcjonowany postawą doktora oraz jego zespołu, który mu asystował. To bardzo profesjonalny zespół, który wykonał swoją pracę na 6 z plusem. Implanty były wykonywane nowoczesną metodą stomatologiczną. Dziękuję i bardzo polecam leczenie w Eurodent.

Nie moze byc innej oceny... tlko wszystkie gwiadzeczki!!! Bezproblemowe wziyty, bardzo madry personel - zawsze doradzi i w razie potrzeby ustawi dobrze termin wizyty ;) Polecam polecam polecam!!!

!!Graty dla pana Tomka!! Zdecydowanie numero uno w Rzeszy!! Bardzoo bardzoo polecam eurodent. Szybcy i >>> precyzyjni ;P

Pan doktor prosil mnie o opinie na temacz mojego leczenia. Otoz mialem wszczepiany implant. Z mojego punktu widzenia robota wykonana wrecz perfekcyjnie. Ale przy okazji chcialem wspomniec o samym wszczepianiu bo bylem przekonany ze to zabieg bardzo krwawy. Ani kropli krwi. tyle w temacie. super gosc!

Potwierdzam opinie jakie tutaj przeczytałam. Uprzejmy i profesjonalny personel. Wszczepienie implantów bez kropki krwi której się bałam najbardziej. Polecam wszystkim doktora Tomasza Niżańskiego. Bardzo profesjonalny doktor. Ewa.