lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Do gabinetu Pana Doktora Tomasza Niżańskiego Eurodent Stomatologia trafilem ze względu na liczne polecenia i pozytywne opinie, które natrafiłem w internecie. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że był to dobry wybór. Pan Doktor oferuje profesjonalną obsługę pacjenta i proponuje rozwiązania dostosowane do każdej kieszeni. W kontakcie z pacjentem wykazuje się indywidualnym podejściem i przedstawia szereg rozwiązań. Obsługa i atmosfera w gabinecie również na wysokim poziomie. Zdecydowałem się na wszczepienie implantów metodą MIS MGUIDE. Efekt końcowy bardzo zadowalający, serdecznie polecam wszystkim.

Do gabinetu Pana Doktora Tomasza Niżańskiego Eurodent Stomatologia
trafilem ze względu na liczne polecenia i pozytywne opinie,
które natrafiłem w internecie. Już po pierwszej wizycie wiedziałem,
że był to dobry wybór. Pan Doktor oferuje profesjonalną obsługę pacjenta

Do gabinetu Pana Doktora Tomasza Niżańskiego Eurodent Stomatologia trafiłem ze względu na liczne polecenia i pozytywne opinie, które natrafiłem w internecie. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że był to dobry wybór. Pan Doktor oferuje profesjonalną obsługę pacjenta i proponuje rozwiązania dostosowane do każdej kieszeni. W kontakcie z pacjentem wykazuje się indywidualnym podejściem i przedstawia szereg rozwiązań. Obsługa i atmosfera w gabinecie również na wysokim poziomie. Zdecydowałem się na wszczepienie implantów metodą MIS MGUIDE. Efekt końcowy bardzo zadowalający, serdecznie polecam wszystkim.

Zostałem poproszony o wyrażenie opinii na temat pana Tomasza Niżańskiego po wszczepieniu implantów. Na samym początku chciałbym zaznaczyć że pan Tomasz ma bardzo profesjonalne podejście - od pierwszej do ostatniej wizyty. Zawsze pełna klasa. Zresztą to samo mogę powiedzieć o personelu, który mu towarzyszył. Zdecydowałem się na wszczepienie implantów metodą MIS MGUIDE i dlatego swoje kroki skierowałem właśnie do Eurodent. Metoda sama w sobie to poziom najwyższy z możliwych. Polecam zainteresowanym przeczytać na stronie gabinetu. Bardzo dziękuję za opiekę oraz zawsze profesjonalne wizyty. Polecam absolutnie i życzę samych uśmiechniętych pacjentów! Ja już do takich należę :)

Zostałam poproszona o podzielenie się moją opinią na temat leczenia w Eurodent u doktora Tomasza Niżańskiego. Od samego początku pan doktor miał bardzo miłe i profesjonalne podejście. Nie pozostawia pacjenta na zdanie się na informacje wujka Google... Świetnie wszystko tłumaczy i poświęca naprawdę bardzo dużo czasu. Implanty, które zdecydowałam się wszczepić u doktora Niżańskiego to najwyższa klasa. Uśmiech jak z Hollywood :) Naprawdę z wielu powodów bardzo bardzo polecam!

Pan dr Tomasz Niżański to mistrz świata w dziedzinie implantologii! Profesjonalny, miły, empatyczny, zawsze znajdzie najlepsze rozwiazanie, nawet w trudnych przypadkach. Darzę Go pełnym zaufaniem i polecam każdemu wizytę w tym gabinecie. Panuje tam bardzo przyjazna atmosfera i caly personel pracuje na najwyższym poziomie.

Polecam Eurodent . Pełen profesjonalizm . Cały personel od pracowników rejestracji , asystentki , lekarzy . Każdy dba o to żebyś wyszedł usatysfakcjonowany . Jak dla mnie za mało gwiazdek aby dodać odpowiednia ocenę ;) Bo zasługują na 6+ Dziękuję Panu Dr. Tomaszowi Niżyńskiemu oraz cełemu personelowi .

Bardzo mądry lekarz fajna atmosfera a co najważniejsze uśmiech świetny :) nie da się ukryć ze ceny są wyższe niż w innych gabinetach no ale za jakość sie płaci... bardzo gorąco polecamy :)

Zostałam poproszona o wystawienie opinii na temat pana Tomasza Niżańskiego. Nie będę w żaden sposób oryginalna bo czytając poprzednie opinie w pełni się z nimi zgadzam. Profesjonalne podejście na każdym kroku. Implanty zostały wszczepione metodą mguide. Można powiedzieć, że nie obejrzałam się i miałam nowy uśmiech :) Pozdrawiam i polecam. Krystyna.

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna :) Szczegóły u doktora na stronie. Pozdrawiam i polecam wśród Polonii na Wyspach i nie tylko :)))

Czapki z głów panie doktorze. Gratuluje tak swietnego zespolu lekarzy i pieknego gabinetu. Nadal z przyjemnoscią będę korzystał z usług Eurodent :) Pozdrawiam Zbyszek.