lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Same pozytywne opinie to dowód że ten lekarz jest jednym z najlepszych w Rzeszowie. Sam mogę to potwierdzić bo jestem jego pacjentem od wielu lat. Świetnie przygotowany do swojego zawodu. Pozdrawiam i dziękuję! Lechu :)

Przyznam że takiego gabinetu to w Rzeszowie nie uświadczycie!!! Inni mogą się tylko yczuć takiego poziomu obsługi i leczenia :) Zdecydowanie poelcam!

Polecam Eurodent . Pełen profesjonalizm . Cały personel od pracowników rejestracji , asystentki , lekarzy . Każdy dba o to żebyś wyszedł usatysfakcjonowany . Jak dla mnie za mało gwiazdek aby dodać odpowiednia ocenę ;) Bo zasługują na 6+ Dziękuję Panu Dr. Tomaszowi Niżyńskiemu oraz cełemu personelowi .

Bardzo mądry lekarz fajna atmosfera a co najważniejsze uśmiech świetny :) nie da się ukryć ze ceny są wyższe niż w innych gabinetach no ale za jakość sie płaci... bardzo gorąco polecamy :)

doskonały lekarz ze świetnym zespołem pielęgniarek i lekarzy - polecam w zupelności bo nikt nie bedzie żałował!

to jet dobry lekarz klinika jest na bogato raczej takze polecam bo soldina robota bylo potrzebne na cito

Zostałam poproszona o podzielenie się moją opinią na temat leczenia w Eurodent u doktora Tomasza Niżańskiego. Od samego początku pan doktor miał bardzo miłe i profesjonalne podejście. Nie pozostawia pacjenta na zdanie się na informacje wujka Google... Świetnie wszystko tłumaczy i poświęca naprawdę bardzo dużo czasu. Implanty, które zdecydowałam się wszczepić u doktora Niżańskiego to najwyższa klasa. Uśmiech jak z Hollywood :) Naprawdę z wielu powodów bardzo bardzo polecam!

Czapki z głów panie doktorze. Gratuluje tak swietnego zespolu lekarzy i pieknego gabinetu. Nadal z przyjemnoscią będę korzystał z usług Eurodent :) Pozdrawiam Zbyszek.

Do gabinetu Pana Doktora Tomasza Niżańskiego Eurodent Stomatologia trafiłem ze względu na liczne polecenia i pozytywne opinie, które natrafiłem w internecie. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że był to dobry wybór. Pan Doktor oferuje profesjonalną obsługę pacjenta i proponuje rozwiązania dostosowane do każdej kieszeni. W kontakcie z pacjentem wykazuje się indywidualnym podejściem i przedstawia szereg rozwiązań. Obsługa i atmosfera w gabinecie również na wysokim poziomie. Zdecydowałem się na wszczepienie implantów metodą MIS MGUIDE. Efekt końcowy bardzo zadowalający, serdecznie polecam wszystkim.

Pan dr Tomasz Niżański to mistrz świata w dziedzinie implantologii! Profesjonalny, miły, empatyczny, zawsze znajdzie najlepsze rozwiazanie, nawet w trudnych przypadkach. Darzę Go pełnym zaufaniem i polecam każdemu wizytę w tym gabinecie. Panuje tam bardzo przyjazna atmosfera i caly personel pracuje na najwyższym poziomie.