lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Na prośbę doktora Tomasza chciałabym podzielić się z państwem opinią na temat jego gabinetu. To bardzo doświadczony implantolog. Po wszczepieniu dwóch implantów nie miałam żadnej opuchlizny... bardzo czysty gabinet! Sterylność widać na każdym kroku kliniki. Zdecydowanie polecam!

Profesjonalista doswiadczony w kazdym calu , zdecydowanie polecam bo naprawdę warto zaufać tym lekarzom .

Bardzo kompetenetny lekarz. Super gabinet. Godny polecania bo ogarnia temat najlepiej w rzeoszwie. Swietna robota!

profeska profeska i jeszcze jeden raz profeska - to jest gabinet z prawdziwegoo zdarzeńia!!! Polecam kązdemu!!!

Zostałam poproszona o wyrażenie swojej opinii na temat Eurodent w Rzeszowie. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy oczekują bardzo profesjonalnego leczenia. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że w naszym mieście nie ma tak doświadczonego lekarza jak pan doktor Tomasz Niżański. Bardzo sprawna rejestracja, bez problemu takze udalo mi się przenieść wizytę. No i przede wszystkim samo leczenie i podejście do pacjenta na 5+ Polecam!

Wizyty mam tam regularnie od kilku miesięcy i mogę powiedzieć że pan Tomasz jest doktorem godnym polecenia. Od momentuje umówienia wizyty do końca leczenia obsługa była naprawde na dobrym poziomie.

Wizyty zupełnie bezstresowe a do tego fajni ludzie :) To byla awaryjna wizyta ale do tego stopnia mnie przekonali ze zostaje u nich! To chyba najlepsza rekomendacja hihihi

Normalny fajny gość... lubi tez pozartowac ;) ale jesli chodzi o leczenie to ferrari w swojej branży. Moge polecic doktora Tomka z pelna odpowiedzialnscia! Super team!!!

Zdecydowanie to dobry lekarz. Implanty prezentują się super. Bardzo fajny poziom obsłgui w gabinecie. Miły personel, zawsze uśmienięty. POLECAM!

Profesjonalny lekarz. Nie ma takich w Rzeszowie. Miły i uprzejmy. Czytlnie tłumaczy leczenie co w przypadku implantó miało dla mnie ogromnie znacznei. Polecam doktora NIżańskiego zdecydowanie.