lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Zostałem poproszony przez pana Tomasza o napisanie opinii na temat leczenia. Robię to z przyjemnością bo doktor jest naprawdę dobrym lekarzem. Implanty są kapitalne a same wizyty odbiegały od mojego wyobrażenia tak bardzo że nawet szkoda gadać :) Nie przypuszczałem że stomatologia zaszła tak daleko! Ważne że doktor właśnie wyrzkostuje te nowoczesne sposoby. Super człowiek. POlecam zdecydowanie!

Bardzo dziękuję panu doktorowi za przyjęcie mnie w trudnym i awaryjnymm momencie! Obdzwoniłam kilka gabinetów i niestety większość z nich mnie zlała... w eurodencie zostałam przyjęta praktycznie w ciągu 20 minut. Mówi chyba samo za siebie. Będę do was wracała i polecała!

Implanty u pana Tomka super turbo odjechane!!! kochani mamy w Rzeszowie specjalistę PRIMA SORT!!! Gdybym miał więcej hajsu to wszystkie zęby bym wymienił :D Mega polecam! Sztos!!!

Zostałem poproszony przez pana doktora Tomasza Niżańskiego, abym wyraził swoją opinię na temat leczenia. Jestem bardzo usatysfakcjonowany postawą doktora oraz jego zespołu, który mu asystował. To bardzo profesjonalny zespół, który wykonał swoją pracę na 6 z plusem. Implanty były wykonywane nowoczesną metodą stomatologiczną. Dziękuję i bardzo polecam leczenie w Eurodent.

Dobry lekarz który nie jest najtańszy ale za to solidny. Pozdrowienia dla całkiem fajnych asystentek :) pozdrawiam.

Turbo profesjonalny gabinet!!!!! Polecam doktora Tomka bo jest gosc swietny i ma podejscie jak trzeba. Konkretnie i na temat. Zbijam pione!

Zdecydowanie polecam!! Implanty zainstalowane w nowoczesnej technologii której wam nie powtórzę ale poszło szybciej niż z plomba :) Specjalista!!!

to jest bardzo dobre miejsce w rzeszowie zeby leczyć swój uśmiech :) bardzo profesjonalne podejście i duża ilość lekarzy! Pan Tomasz jest numer 1 :)

Moja corka zakonczyla tyle co leczenie i pana Tomasza Nizańskiego. Mogę powiedzieć że jest to faktycznie profesjonalny dentysta. Z prawdziwego zdarzenia lekarz z powołąnia. POLECAM!!!!

Zostałam przyjęta na wizytę w nagłej sytuacji. Nie wiedziałam wcześniej o tym gabinecie dlatego tym bardziej polecam doktora Tomasza oraz jego żonę Magdalenę! Od teraz to jest mój gabinet i moi lekarzye! :)))