lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Potwierdzam opinie jakie tutaj przeczytałam. Uprzejmy i profesjonalny personel. Wszczepienie implantów bez kropki krwi której się bałam najbardziej. Polecam wszystkim doktora Tomasza Niżańskiego. Bardzo profesjonalny doktor. Ewa.

Bardzo profesjonalny lekarz i świetne implanty. Polecam bez chwili zastanowienia. Moim zdaniem najlepszy lekarz w Rzeszowie!!!

Jeśli implanty to tylko u tego Pana. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Tego oczekiwałem. Dziękuję i polecam w 100%.

Wporządku lekarz, nie miliony monet, aa i szybko mnie przyjal. Takze w razie czego wroce napewno i bede polecal. Dzieki jeszcze raz i zycze wszystkiego dobrego..

Polecam doktora Tomasza z czystym sumieniem. To człowiek z ogromną klasą i doświadczeniem czego sama doświadczyłam podczas wizyt. Nic dodać nic ująć. POLECAM.

Po kilku rozmowach zdecydowałem się na wszczepienie implantu w gabinecie doktora Tomasza Niżańskiego. Przekonało mnie doświadczenie Pana Tomasza oraz zastosowana metoda wszczepienia implantu. Zupełnie bezkrwawa i nad wyraz szybka. Bardzo dziękuję zespołowi Eurodent za opiekę i polecam Państwu tę placówkę.

Zdecydoanie polecam. Bardzo dziekuje za szybka reakcje i przyjecie mnie poza standardowyi godzinami. Bede polecał bez końca.

!!Graty dla pana Tomka!! Zdecydowanie numero uno w Rzeszy!! Bardzoo bardzoo polecam eurodent. Szybcy i >>> precyzyjni ;P

Miała awaryjnom sytuację i z minuty na minutę zostałam przyjęta. Bardzo dziękuję i inaczej nie mogła ocenic jak tylko na ***** :)

Pan doktor prosil mnie o opinie na temacz mojego leczenia. Otoz mialem wszczepiany implant. Z mojego punktu widzenia robota wykonana wrecz perfekcyjnie. Ale przy okazji chcialem wspomniec o samym wszczepianiu bo bylem przekonany ze to zabieg bardzo krwawy. Ani kropli krwi. tyle w temacie. super gosc!