lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Polecam polecam i jeszcze raz polecam. To wspaniały doktor ze swietnym sprzętem i możliwościami. Mój uśmiech jest wspaniały. DOktor bez wątpienia zasługuje na wszystkie gwiazdki!!!

Bardzo dobry dentysta. Z czystym suemieniem go polecam. Wspaniały gabinet i uśmiechnięci ludzie od samego początku. Wszystko robią na miejscu, zdjęcia RTG i tak dalej. Poozdrawiam!

Nie wyobrażam sobie dzisiaj leczyć moim zębów w innym gabinecie. To wspaniali i doświadczeni lekarze!!! Polecam zdecydowanie

Muszę przyznać że byłam bardzo mile zaskoczona poziomem pracy tego zespołu lekarzy. Nigdy nie miała do czynienia z takimi super ludźmi. Szczególnie polecam właśnie doktora Tomasza NIżańskiego. Super lekarz i super implantolog :)

Nie mam wątpliwości że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Szczególnie w przypadku implantów w których jest mistrzem! Uśmiech mam śliczny!! Cały serwis na wysokim poziomie i co tu dużo mówić... polecam!!!

:) Nie mogę złego słowa powiedzieć o doktorze Tomaszu. Z czystym sumieniem polecam jego gabinet. On sam to maestro w implantach!!!

Krótka piłka - to tak w kontekście mistrzostw ;) Jeśli szukacie implantów to tylko u doktora Niżańskiego, jeśli szukacie dentysty który nie nawala to doktor Niżański. Można by tak długo... sam miałem wszczepiane implanty za pmocą szablonów. Mercedes wśród metod leczenia! I ten lekarz wiec jak tego mercedesa prowadzić :)

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna :) Szczegóły u doktora na stronie. Pozdrawiam i polecam wśród Polonii na Wyspach i nie tylko :)))

Implanty są po prostu świetne. Samo wszczepienie trwało około godziny. Ale poziom zaawansowania sprzętu przerosło nawet moje oczekiwania choć doktor Tomasz opowiadał krok po kroku jak będzie ono wyglądać. Dla osób które chcą poczytać więcej to odsyłam do strony internetowej eurodent.net.pl - tutaj jest wszystko :) Pozdrawiam cały zespół!!!

Generalnie lekarz który bezbłędnie wskazał zakażonego zęba i to nie był ten który mnie bolał ;) leczenie kanałowe, generalnie poszło sprawnie. Dobry stomatolog, polecam.