lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Powiem krótko... jeśli szukacie lekarza konkretnego, korzystającego z nowoczesnych narzędzi i przede wszystkim świetnego fachowca to właśnie taki jest Pan Tomasz Niżański. Bardzo profesjonalne podejście, świetna nowa lokalizacja. Polecam!

Doktor pracuje w nowoczesnym gabinecie - czarny fotel :) Przestronny i nowoczesny styl. Pieknie wszystko razem wyglada. Jeśli chodzi o leczenie to nie mam zadnych zastrzezen. Po prostu dobrze wykobuje swoja prace i widac ze to jego pasja.

Nie moge powiedzieć złego słowa o tym lekarzu. Trafiłam do jego gabinetu z nagłym bólem zęba i przyjął mnie natychmiast. Za to daję ogromnego plusa!

Znam Tomka od kilku lat i mogę spokojnie wystawić mu maksymalną ocenę! To bardzo doświadczony lekarz który ciągle podnosi swoje umiejętności. Jest świetnym implantologiem. Bardzo gorąco polecam jego gabinet :)

Duży parking kolo sklepu. Nowoczesna klinika. Wygląda na to że tyle co oddana. Mogę polecić doktora NIżańskiego i polecam go ;)

Normalny lekarz z fajnymi asystentkami :) Miło, szybko i prawie bez bólu. Polecam wszystkim którzy mają dentofobię ;)

Bardzo konkretny lekarz, lokalizacja w punkt bo z dużym parkingiem! Generalnie bardzo miła obsługa, panie są mega pomocne. Polecam to miejsce.

Implanty najwyższe klasy. Nie wiedziałem że w leczeniu stosuje się tak zaawansowaną technologię. Nie wiedziałem też że w Rzeszowie jest taki lekarz który się na tym tak dobrze zna. Polecam doktora Tomasza Niżańskiego.

Mega polecam doktora Tomka, bardzo dobry lekarz. Każdy kto raz trafi do jego gabinetu nie bedzie potrzebowal szukać innego lekarza :)

Bardzo konkretny doktor za co musze go pochwalic. Bez owijania w bawelne! To mi się podoba. POlecam.