Stomatolog Rzeszów

- 259 lekarzy
Stomatolog Rzeszów lek. dent. Paweł Taszakowski
+1 więcej

Stomatologia Taszakowscy
Podkarpacka 2/4
Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Jest bardzo sympatyczny, ale nie to jest najważniejsze. Mimo młodego wieku sprawia wrażenie doświadczonego stomatologa. Skierowała mnie do niego dentystka, dla której mój przypadek był zbyt trudny, a on sobie z tym poradził.
Opinia dodana przez: Wiesław
Stomatolog Rzeszów lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

Średnia ocen: 4,9/5
To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna ...
Opinia dodana przez: Anonim

EURODENT
Krośnieńska 17/3L
35-505 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Zostałam poproszona przez panią doktor Magdalenę Niżańską o opinię na temat leczenie ortodontycznego mojej córki. Przede wszystkim bardzo się cieszę że trafiłam z córką pod jej opiekę. To bardzo miła pani i ma świetnie wyposażony gabinet. Zawsze służyła nam dobrą radą i tłumaczyła przebieg leczenia. Służyła pomocą także w awaryjnych sytuacjach. Uśmiech mojej córki jest piękny i to zasługa naszej pani doktor. Zdecydowanie polecam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Prawdopodobnie smiesznie to zabrzmi ale raz do roku przelatuje blisko 14000 mil tylko w celu wyleczenia zabkow u dr. Drozd. Zdarzaly mnie sie czesto wypadki i musialem odwiedzic blizszego stomatologa ale tylko utwalaly mnie w przekonaniu ze warto przeleciec te mile. Prawdziwy profesjonalizm. Przepraszam za brak pol znakow.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
al. Niepodległości 3/2
35-303 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Od 15 lat z panią doktor leczę całą rodzinę. Fachowa wiedza, rzetelność, uprzejmość to cechy, które pani doktor na pewno posiada. Cena usług stomatologicznych nie wygórowana.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Kowalskiego 71
36-021 Budziwój, Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest cudowna - kompetentna, delikatna a zarazem zdecydowana w działaniu i czuć, że lubi to co robi. Wyleczyła mi całą szczękę - podobnie, zajmowała się siostrą i mamą - a tatą zajmowała się pod narkozą wstawiając implanty. Polecam gorąco! Jak Pani Doktor mówi, że nie będzie boleć to nie boli!
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

OLIDENT JAZOWA
Jazowa 67/55
35-326 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Z usług Pani Doktor korzysta moja rodzina i znajomi. Do tej pory nikt się na niej nie zawiódł. Potrafi zrobić zęba gdzie inni stomatolodzy sobie nie radzą. Moim zdaniem jest ona jednym z najlepszych stomatologów z których do tej pory korzystałam. Bardzo profesjonalny lekarz, uprzejma i zaufana. Gorąco polecam. Kasia
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet
Dąbrowskiego 31 A/14
35-036 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
leczenie zębów u pani Domki to sama przyjemność, osoba rzetelna, profesjonalna i z ogromnym doświadczeniem zawodowym, w Rzeszowie jest wielu dobrych stomatologów ale nigdy nie będę szukał leczenia gdzie indziej, pozostaje pacjentem pani Jolanty Domka do końca świata i ... o jeden ząb więcej
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ul. Mikołajczyka 12 lok. 91
35-209 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Mój dentysta od ponad 20 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy się nie czeka na wizytę w poczekalni, dokładny, niedrogi. Robi wszystko by ratować każdego zęba.
Opinia dodana przez: i
+3 więcej

Centrum Stomatologii DenTech
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11
35-005 Rzeszów

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy i konkretny. Miły i życzliwy człowiek. Przyjmuje od ręki w nagłych przypadkach. Wysłucha pacjenta, rozwieje wątpliwości. Bardzo polecam doktora Łukaszewskiego.
Opinia dodana przez: Joanna

Stomatolodzy w RzeszowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat