Stomatolog Rzeszów

Stomatolog Rzeszów lek. dent. Paweł Taszakowski

Stomatologia Taszakowscy
Podkarpacka 2/4
Rzeszów

Jest bardzo sympatyczny, ale nie to jest najważniejsze. Mimo młodego wieku sprawia wrażenie doświadczonego stomatologa. Skierowała mnie do niego dentystka, dla której mój przypadek był zbyt trudny, a on sobie z tym poradził.
Opinia dodana przez: Wiesław
Stomatolog Rzeszów lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna ...

Rzeszów

Prawdopodobnie smiesznie to zabrzmi ale raz do roku przelatuje blisko 14000 mil tylko w celu wyleczenia zabkow u dr. Drozd. Zdarzaly mnie sie czesto wypadki i musialem odwiedzic blizszego stomatologa ale tylko utwalaly mnie w przekonaniu ze warto przeleciec te mile. Prawdziwy profesjonalizm. Przepraszam za brak pol znakow.

al. Niepodległości 3/2
35-303 Rzeszów

Od 15 lat z panią doktor leczę całą rodzinę. Fachowa wiedza, rzetelność, uprzejmość to cechy, które pani doktor na pewno posiada. Cena usług stomatologicznych nie wygórowana.

Kowalskiego 71
36-021 Budziwój, Rzeszów

Pani doktor jest cudowna - kompetentna, delikatna a zarazem zdecydowana w działaniu i czuć, że lubi to co robi. Wyleczyła mi całą szczękę - podobnie, zajmowała się siostrą i mamą - a tatą zajmowała się pod narkozą wstawiając implanty. Polecam gorąco! Jak Pani Doktor mówi, że nie będzie boleć to nie boli!

OLIDENT JAZOWA
Jazowa 67/55
35-326 Rzeszów

Z usług Pani Doktor korzysta moja rodzina i znajomi. Do tej pory nikt się na niej nie zawiódł. Potrafi zrobić zęba gdzie inni stomatolodzy sobie nie radzą. Moim zdaniem jest ona jednym z najlepszych stomatologów z których do tej pory korzystałam. Bardzo profesjonalny lekarz, uprzejma i zaufana. Gorąco polecam. Kasia
Opinia dodana przez: Katarzyna

Dąbrowskiego 31 A/14
35-036 Rzeszów

leczenie zębów u pani Domki to sama przyjemność, osoba rzetelna, profesjonalna i z ogromnym doświadczeniem zawodowym, w Rzeszowie jest wielu dobrych stomatologów ale nigdy nie będę szukał leczenia gdzie indziej, pozostaje pacjentem pani Jolanty Domka do końca świata i ... o jeden ząb więcej

ul. Mikołajczyka 12 lok. 91
35-209 Rzeszów

Mój dentysta od ponad 20 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy się nie czeka na wizytę w poczekalni, dokładny, niedrogi. Robi wszystko by ratować każdego zęba.
Opinia dodana przez: i

EURODENT
Krośnieńska 17/3L
35-505 Rzeszów

Do Eurodentu poszedłem w ciemno.Jestem bardzo zadowolony że tam trafiłem.Bardzo miła,delikatna,uprzejma i przede wszystkim znająca się na swoim fachu Pani Doktor.Koszt wizyty wpisałem 130zł tylko dlatego że jest wymagane do uzupełnienia to pole.Podczas wizyty płaci się za to co w danym dniu będzie robione np.plombowanie.Polecam.

Centrum Stomatologii DenTech
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11
35-005 Rzeszów

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy i konkretny. Miły i życzliwy człowiek. Przyjmuje od ręki w nagłych przypadkach. Wysłucha pacjenta, rozwieje wątpliwości. Bardzo polecam doktora Łukaszewskiego.
Opinia dodana przez: Joanna

Stomatolodzy w Rzeszowie