Lekarze Stomatolog Rzeszów

lek. dent. Łukasz Furdak

Osmeckiego 16
35-506 Rzeszów

Bardzo dobry dentysta, który starannie wykonuje swoją pracę. Ciężko odróżnić zęba naprawianego od pozostałych. To już moja kolejną wizyta u Pana Doktora i jestem za każdym razem bardzo zadowolona. Naprawa zęba przebiegła bez bólu a a należę do osób, które bardzo boją się chodzić do dentystów; chodzi o ból przy naprawie zębów. Polecam wszystkim:)
Opinia dodana przez: Julia K.

lek. dent. Bartłomiej Guzik

NZOZ "PRIMADENT" S.C.
Zenitowa 15
35-301 Rzeszów

Pan Doktor jest naprawdę godnym polecenia specjalistą. Wizyta przebiegła sprawnie, w miłej atmosferze. Dzięki fachowości Pana Doktora znów mogę cieszyć się aktywnym życiem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Anna Hanzel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTAL PLUS
Hetmańska 40 A
35-078 Rzeszów

Bardzo profesjonalne podejście, bardzo dobre doradztwo możliwości wyboru drogi leczenia zęba, bardzo dobre wykonanie.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Jarosław Kobylański

N ZOZ ProDentica Renata Gotkowska-Mozdrzeń
ul. Franciszka Kotuli 9
35-122 Rzeszów

Pan Doktor to lekarz z powołania, a także wspaniałym podejściem do pacjentów. Wybitny lekarz stomatolog z niesamowitą kulturą osobistą. Bardzo życzliwy, zawsze można liczyć na jego pomoc. Wspaniały człowiek. Jestem pod wrażeniem fachowości Pana Doktora. Wszystkim polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Szymon Stankiewicz

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Wierzbowa 14
35-310 Rzeszów

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, miły i bardzo rzetelny. Bardzo starannie wykonuje swoją pracę, troszczy się o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marta Kluz

35-074 Rzeszów

Pani Doktor to Prawdziwy Specjalista w tym co robi. Wnikliwie tłumaczy plan i sposób leczenia. Kompetentna, uprzejma i ciepła Pani Stomatolog. Profesjonalne podejście do pacjenta, gabinet bardzo przytulny. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, szczególnie polecam leczenie kanałowe...Pani Dr Marta...nie ma Sobie równych. Polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. stom. Iwona Wargocka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTAL PLUS
Hetmańska 40 A
35-078 Rzeszów

Zdecydowanie polecam panią dr, wizyty są miłe, stres przed dentystą szybko znika, wszystko jasno wytłumaczone, jakość świetna.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Dominika Chmielewska

Gabinet Vision Express
al. Tadeusza Rejtana 69
35-959 Rzeszów

Trafiłem do Pani doktor Dominiki Chmielewskiej w październiku 2018r. z promieniującym bólem szóstki, liczba na doraźną pomoc. W noc poprzedzającą wizytę, z bólu odwiedziłem pogotowie dentystyczne w Krośnie tzw nocny dyżur jednak warunki jakie tam zastałem oraz osobowość samego lekarza o 4 nad ranem skłoniła mnie by zawrócić. Powiedział bym, czysty przypadek, gdyż próbowałem szukać ratunku u stomatologa, który rozpoczął mój cały dramat siedem miesięcy wcześniej, wymieniając wypełnienie amalgamatowe, naruszając ...
Opinia dodana przez: Przemysław Żychowski

lek. dent. Agnieszka Jakubowicz

MED-DENT
35-326 Rzeszów

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera.Wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty. Ciepłe i profesjonalne podejście.Wszystko tłumaczy.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Nic dodać,nic ująć-świetny lekarz Polecam ,szczególnie bojącym się dentysty.
Opinia dodana przez: karolina

lek. dent. Gabriela Paulo

Przychodnia stomatologiczna
Adama Mickiewicza 12
35-064 Rzeszów

Super! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Justyna Wieliczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMADENT" s.c.
ul. Zenitowa 15
35-302 Rzeszów

Pani doktor jest bardzo miła i ma wspaniałe podejście do dziecka. Moja córeczka jest zachwycona. Po perypetiach u innych stomatologów tutaj sama wskakuje na fotel i otwiera buzię.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Maria Sus

Przychodnia stomatologiczna
Podkarpacka 21 A
35-082 Rzeszów

Znakomita specjalistka. Świetny stomatolog, ortodonta. Lecze się u tej pani jestem pod dużym wrażeniem efektów. Pani doktor jest zawsze miła i uprzejma oraz kompetentna. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Ewelina Wójcicka

Rejtana 9
35-326 Rzeszów

Bardzo rzetelna i specjalistyczna opieka. Cały proces leczenia przedstawiony przejrzyście. Człowiek jedzie na kolejne konsultacje z uśmiechem na twarzy. Przy awariach bez problemu pacjent zostaje przyjęty bez kolejki. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Łukasz
Bardzo miła, uprzejma i profesjonalna Pani. Zawsze na spokojnie wszystko wytłumaczy, przedstawi możliwe rozwiązania i zasugeruje, najlepsze jej zdaniem, pozostawiając jednak ostateczną decyzję pacjentowi. Jako osoba, która ma niemiłe doświadczenia z dentystami, do Pani Katarzyny chodzę już od dobrych kilku lat i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Plus, można umawiać się na wizyty przez formularz na jej stronie, co powinno być już standardem, przy umawianiu się na prywatne wizyty ...
Opinia dodana przez: Ana

lek. dent. Anna Żółta

NZOZ "MATI-MED"
Stefana Starzyńskiego 5A
35-508 Rzeszów

Fachowe podejście do pacjenta. Pani doktor godna polecenia. Bez problemu można zasięgnąć porady. Same plusy.
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Tomasz Piskadło

Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe PCTS
Piłsudskiego 11
20-074 Rzeszów

Wspanialy stomatolog, godny polecenia. Madry, uprzejmy, wszystko tlumaczy, troszczy sie o pacjenta, bardzo dobrze leczy, darze go zaufaniem. Polecam!

lek. dent. Judyta Wiech-Kręblewska

Przychodnia Rejonowa Nr 2 Gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Dębicka 160
35-213 Rzeszów

Bardzo miła, empatyczna, solidna, delikatna, miła i bardzo dokładna w tym co robi. Wśród lasu stomatologów to ogromna miła zmiana na plus. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Tomasz Nowak

Gabinet
Rzeszów

Super polecam sprawnie bezboleśnie super doktor wszystko wytłumaczy zanim będzie robil gorąco polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Marcin Cyzio

Biodental
Zagoby 8/7A
35-302 Rzeszów

Bardzo dobry stomatolog, godny polecenia, zna się na tym co robi, uprzejmy, nie wyolbrzymia .polecam
Opinia dodana przez: iwona

lek. dent. Krystyna Filipek

Prywatny Gabinet Lekarski
Starzyńskiego 2
35-125 Rzeszów

chodze do pani dr Filipek leczyc zeby juz 20 lat i nie wyobrazam sobie isc do innego dentysty.Dziekuje Pani za dotychczasowy trud i zycze duzo zdrowia.