lekarz Dariusz Mazurczak

Lekarz rodzinny

Doskonały lekarz, świetne podejście do pacjenta, wspaniała osobowość. Umie wysłuchać, doradzić, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.

super doctor pod kazdym wzgledem malo takich sie spotyka posiada wszystkie cechy jakie kazdy doctor powinien posiadac

Świetny lekarz, ważne że nie zawsze przepisuje na siłę antybiotyk. Super, bardzo polecam, tym bardziej, że zawsze jest wyrozumiały dla pacjenta.

Bardzo kompleksowe podejście do pacjenta. Lekarz z powołania. Kulturalny, sympatyczny i bardzo zaangażowany. Zdecydowanie polecam!

Pelen ciepla i zaufania lekarz, wzbudzajcy od pierwszego kontaktu zaufanie, ze dobro pacjenta jest najwazniejsze.

Doskonały lekarz, nie aplikuje bezsensownie antybiotyku, fachowo podchodzi do problemów pacjenta, polecam z czystym sumieniem.

Polecam , przemiły i kompetentny lekarz , poświęca czasu tyle ile trzeba , rzeczowy , kulturalny.

Cudowny, wspaniały Człowiek. I godny zaufania Lekarz. P.B.

Cudowny, wspaniały Człowiek. I godny zaufania Lekarz.
P.B.