Filtruj terminy

Internista, Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i kompetentny. Polecam wszystkim pacjentom, którzy się wahają, ja jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Barbara

Agnieszka Ryznar

NZOZ SOKRATES

Rzeszów

Pani doktor jest osobą, od której bije empatia, bardzo szybko reaguje i bardzo dobrze dobiera leki. Słucha i odpowiada. Jest lekarzem z powołania. Szkoda, że jest tak mało lekarzy w Rzeszowie takich jak pani dr Ryznar.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Małgorzata Paliwoda

Lekarz rodzinny, Internista

Hetmańska 21 lok. 127
36-045 Rzeszów

Leczę się u tego lekarza już przeszło 5 lat. Trafiła z diagnozą w 10 . Gorąco polecam . Fachowa siła medyczna .

lekarz Dariusz Mazurczak

NZOZ Palomed 2
Kujawska 5
35-900 Rzeszów

Doskonały lekarz, świetne podejście do pacjenta, wspaniała osobowość. Umie wysłuchać, doradzić, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Krystyna Lagowska-Strychacz

skubisza
Rzeszów

jest kompetenta, zawsze przeprowadza bardzo dokładny wywiad wypytuje o objawy zajmuje się całokształtem leczenia zawsze bada pacjenta i nie lekceważy żadnych objawów bez problemu i trafnie kieruje na badania i do specjalisty,stawia trafne diagnozy długi czas oczekiwania w kolejce wynika z dokładności badania jeśli komuś zależy na dobrym lekarzu to najbardziej polecam

lekarz Józef Arnold Fitowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Rzeszowie
Langiewicza 4
35-922 Rzeszów

Lepszego lekarza jak doktor Fitowski to ja w Rzeszowie nie spotkałam. Zawsze ma czas dla pacjenta i wytłumaczy szczegółowo chorobę i jak stosować leki.
Oby więcej było takich lekarzy.
Ewa
Opinia dodana przez: aira48

Beata Tworek

"LEKARZ"

Rzeszów

WSPANIAŁA PANI DOKTOR. ZAWSZE SŁUŻY RADĄ. JEJ DIAGNOZY SĄ TRAFNE. ZAAPLIKOWANE LEKI SĄ RÓWNIEŻ TRAFIONE. ZWOLENNICZKA LECZENIA BEZ ANTYBIOTYKÓW (NO CHYBA, ŻE JEST JUZ TAKA KONIECZNOŚĆ). POLECAM SERDECZNIE MŁODYM, NIEDOŚWIADCZONYM MAMOM. PANI DOKTOR, WYTŁUMACZY KAŻDĄ NIEWIADOMĄ I ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I NIEPOKOJE ZWIĄZANE Z PIELĘGNACJĄ I PRAWIDŁOWYM ROZWOJEM MALUSZKA.MINUSEM JEST TYLKO TO, ŻE BARDZO TRUDNO JEST SIE DOSTAĆ JUŻ DO PANI DOKTOR. NA SZCZĘŚCIE MI SIĘ UDAŁO.CHCIAŁABYM, ABY WSZYSCY LEKARZE ...

lekarz Małgorzata Puchała-Zarosa

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Jest super lekarzem i człowiekiem. Kompetentna i zawsze życzliwa. Konkretna, pełna empatii i zrozumienia,pogodna i uśmiechnięta.

lekarz Ewa Mazur

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Leczyłam się u Pani dr Ewy Mazur od 1993 r. niestety musiałam zdiagnozować się sama ponieważ wg lekarki miałam hemoroidy i nazbyt

lekarz Jacek Wiater

NZOZ "Homo Homini"
Hetmańska 21
35-051 Rzeszów

najlepszy lekarz jakiego do tj pory miałam a było ich naprawdę wielu. 1000% godny polecenia

Lekarze rodzinni w Rzeszowie