Filtruj terminy

Lekarz rodzinny, Internista

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

wielkie dzieki dla Pana doktora za wszystko.Takich lekarzy nie spotyka sie teraz.Nie mam slow by podziekowac za podejscie do pacjenta.Sto lat w zdrowiu
Opinia dodana przez: Barbara.P

Agnieszka Ryznar

NZOZ SOKRATES

Rzeszów

Pani doktor jest osobą, od której bije empatia, bardzo szybko reaguje i bardzo dobrze dobiera leki. Słucha i odpowiada. Jest lekarzem z powołania. Szkoda, że jest tak mało lekarzy w Rzeszowie takich jak pani dr Ryznar.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Małgorzata Paliwoda

Lekarz rodzinny, Internista

Hetmańska 21 lok. 127
36-045 Rzeszów

Leczę się u tego lekarza już przeszło 5 lat. Trafiła z diagnozą w 10 . Gorąco polecam . Fachowa siła medyczna .

lekarz Dariusz Mazurczak

NZOZ Palomed 2
Kujawska 5
35-900 Rzeszów

Doskonały lekarz, świetne podejście do pacjenta, wspaniała osobowość. Umie wysłuchać, doradzić, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Krystyna Lagowska-Strychacz

skubisza
Rzeszów

Pani Krystyna jest zajebista, nigdy nie ma problemu ze skierowaniem na badania lub do specjalisty. Trafnie diagnozuje objawy- właściwie leczy. SUPER!! Jedyny minus to duże oblężenie pacjentami, trudno się zarejestrować ale coś za coś.
Ja jestem mimo wszystko zadowolnny.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Józef Arnold Fitowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Rzeszowie
Langiewicza 4
35-922 Rzeszów

Lepszego lekarza jak doktor Fitowski to ja w Rzeszowie nie spotkałam. Zawsze ma czas dla pacjenta i wytłumaczy szczegółowo chorobę i jak stosować leki.
Oby więcej było takich lekarzy.
Ewa
Opinia dodana przez: aira48

Beata Tworek

"LEKARZ"

Rzeszów

WSPANIAŁA PANI DOKTOR. ZAWSZE SŁUŻY RADĄ. JEJ DIAGNOZY SĄ TRAFNE. ZAAPLIKOWANE LEKI SĄ RÓWNIEŻ TRAFIONE. ZWOLENNICZKA LECZENIA BEZ ANTYBIOTYKÓW (NO CHYBA, ŻE JEST JUZ TAKA KONIECZNOŚĆ). POLECAM SERDECZNIE MŁODYM, NIEDOŚWIADCZONYM MAMOM. PANI DOKTOR, WYTŁUMACZY KAŻDĄ NIEWIADOMĄ I ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I NIEPOKOJE ZWIĄZANE Z PIELĘGNACJĄ I PRAWIDŁOWYM ROZWOJEM MALUSZKA.MINUSEM JEST TYLKO TO, ŻE BARDZO TRUDNO JEST SIE DOSTAĆ JUŻ DO PANI DOKTOR. NA SZCZĘŚCIE MI SIĘ UDAŁO.CHCIAŁABYM, ABY WSZYSCY LEKARZE ...

lekarz Małgorzata Puchała-Zarosa

Pediatra, Lekarz rodzinny

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Jest super lekarzem i człowiekiem. Kompetentna i zawsze życzliwa. Konkretna, pełna empatii i zrozumienia,pogodna i uśmiechnięta.

lekarz Jacek Wiater

NZOZ "Homo Homini"
Hetmańska 21
35-051 Rzeszów

najlepszy lekarz jakiego do tj pory miałam a było ich naprawdę wielu. 1000% godny polecenia

dr n. med. Maria Łukasik-Brożbar

Pediatra, Lekarz rodzinny

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

Lekarze rodzinni w Rzeszowie