1,2
1,1

Gdyby za uprzejmość była opcja minusowa , to należy się tej pseudolekarce jak nic! Pacjenta na badaniu traktuje z góry, jak winnego podczas przesłuchania, nie pozwoli zadać pytania, jak coś odpowiadasz to się drze od razu, że nie tak jak powinno być i czepia się każdego słowa! Tyle tu negatywnych opinii i nadal ktoś chce ją zatrudniać? Po co? Naprawdę nie ma już innych lekarzy w Rzeszowie?

Okropna kobieta. Nie da się normalnie porozmawiać, na wizycie siedzi się jak na przesłuchaniu, okropna atmosfera, nieprzyjemna Pani, nie polecam!!!!

Nie polecam! Nieprzyjemna atmosfera, nie mila Pani. Zero szacunku dla pacjenta. Wizyta to męczarnia.

Nic się nie zmieniło w kwestii przywołanych opinii po za tym że Pani aktualnie pracuje pod szyldem MEDYK w Jasionce. Unikać szerokim łukiem!!!

Bardzo chamska osoba, z którą jako pacjent nie mogłem swobodnie porozmawiać. Przy próbie odpowiedzenia na pytania od razu zostawałem sprowadzony do parteru. Nigdy nie wyszedłem tak zestresowany od lekarza. NIE POLECAM.

Bezczelna i ordynarna. Zwraca się do pacjenta protekcjonalnie. Broń boże zapytać się o coś, bo już ma pretensje. Nie nadaje się do wykonywania swojego zawodu. Pracuje w przychodni chyba za karę.

Brak kompetencji, chamstwo, krzyki jak by pracowała tam za karę. Czuję niesmak po wizycie u tej pani. Zdecydowanie nie polecam!

Masakra ktoś już dawno powinien zrobić z tym porządek jak można traktować w taki sposób ludzi powinna się sama baba leczyć.

Lekarka ta jest niekompetentna, chamska i nieuprzejma. Nie ma za grosz podejścia do pacjentów, a pacjent w ogóle jej nie obchodzi. Na każde pytanie pacjenta reaguje krzykiem. Zdecydowanie nie polecam wizyty u niej.

okrutna i wyjątkowo bezczelna osoba, brak kompetencji , złośliwość ,obrażanie pacjenta , chyba że za kase to inna sprawa , zdecydowanie nie polecam , ale osoba mająca koneksje , potrafi zniszczyć życie , proponuję sąd