1,4
1,3
1,2

Bezczelna i ordynarna. Zwraca się do pacjenta protekcjonalnie. Broń boże zapytać się o coś, bo już ma pretensje. Nie nadaje się do wykonywania swojego zawodu. Pracuje w przychodni chyba za karę.

Masakra ktoś już dawno powinien zrobić z tym porządek jak można traktować w taki sposób ludzi powinna się sama baba leczyć.

Brak kompetencji, chamstwo, krzyki jak by pracowała tam za karę. Czuję niesmak po wizycie u tej pani. Zdecydowanie nie polecam!

Lekarka ta jest niekompetentna, chamska i nieuprzejma. Nie ma za grosz podejścia do pacjentów, a pacjent w ogóle jej nie obchodzi. Na każde pytanie pacjenta reaguje krzykiem. Zdecydowanie nie polecam wizyty u niej.

ta lekarka jest hamska zgadzam sie z opiniami innych ludzi ,wiecej kultury maja zwierzeta

Lekarz nie uprzejmy, obrażajacy pacjenta,dołujący go, nie nadajacy się do zawodu który wykonuje.

Dożywotnio odbierać takiemu elementowi prawa wykonywania zawodu!!! Niech idzie grzyby zbierać i sprzedawać...

Bezczelna i chamska kobieta bez kompetencji. Nie polecam

Bezczelna i chamska kobieta bez kompetencji. Nie polecam

okrutna i wyjątkowo bezczelna osoba, brak kompetencji , złośliwość ,obrażanie pacjenta , chyba że za kase to inna sprawa , zdecydowanie nie polecam , ale osoba mająca koneksje , potrafi zniszczyć życie , proponuję sąd