lekarz Kazimierz Wojtuń

Lekarz z powołania o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Bardzo dobry i kompetentny chirurg. Pełen empatii i życzliwości człowiek. Mam ogromne do niego zaufanie. Leczył i nadal ma pod opieką moją mamę. Wiem, że w Rzeszowie na pewno jeden z najlepszych torakochirurgów, a piszę tą opinię z perspektywy osoby, która nie jest całkowitym laikiem w temacie medycyny🙂

Lekarz o dużej wiedzy i doświadczeniu, człowiek o wielkim sercu, empatyczny i cierpliwy. Polecam z czystym sumieniem.

Z calego serca polecam. Doskonaly chirurg cieply czlowiek nie obojetny..czlowiek czuje sie po operacji dobrze gdy ma takiego lekarza. Pan dr. mnie operowal i zawsze byl obecny z dobrym slowem i usmiechem.

Bardzo empatyczny i przyjazny pacjentom lekarz. Posiada dużą wiedzę. Cenne jest to, że dzieli się nią z chorym. Zawsze będę Pana Doktora polecać.

Pan dr Wojtuń to nie jest zwykły lekarz. To jest prawdziwy Anioł, który dla innego człowieka potrzebującego pomocy zrobiłby wszystko co w jego mocy a nawet i więcej. Dziękuję doktorze za opiekę nad mężem. Skradł Pan nasze serca!

Dziękuję doktorze za opiekę nad mężem. Skradł Pan nasze serca!

Wspaniały lekarz z powołania. Dodatkowo bardzo dobry, życzliwy, pomocny człowiek! Większość jego kolegów po fachu moze się uczyć od niego wymienionych cech! Powodzenia i dziękuję Panie Doktorze!

Lekarz z powołania! Bardzo dokładnie tlumaczy wszystkie nie zrozumiale dla zwyklego czlowieka wyniki . Kompetentny, sumienny i zawsze uśmiechnięty. Godny polecenia w 100 %.

Wspaniału pogodny pewny swojego zawodu lekarz wzbudzający ogromne zaufanie .Zadania wykonuje sumiennie i z zaangaowaniem szanuje pacjentaa i opiekunów .Lekarz z powołania!!Dziękuję doktorze za dobre serce!!!

Lekarz niezwykle uprzejmy, kompetentny, godny polecenia, potrafi poświęcić swój wolny czas dla pacjenta, dokładnie tłumaczy niejasne kwestie. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Jeden z najlepszych chirurgów z jakimi miałam do czynienia. Polecam!!!