Lekarze Przeworsk

lekarz Jerzy Błażejewski

USG, Traumatolog

ulica Piłsudskiego 2
37-200 Przeworsk

Na moje pytanie czy reka jest złamana odpowiedz brzmi nie wiem nie jestem radiologiem powiem pani za dwa tygodnie przy sciagnieciu gipsu.zdiecie reki mial w komputerze wraz z opisem radiologa.intetesuje go bardziej kto gdzie pracuje i nie zapomina poinformowac ze za godziny na pogotowiu to mu nie płacą
Opinia dodana przez: A

lekarz Franciszek Jarmuziewicz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Przeworsk

Pół roku bólu i chodzenia po lekarzach.Obydwa barki ograniczaly moja normalne zycie.on mnie wyzwolil z cierpienia i doprowadzil do normalnosci.CHWALA MU ZA TO?
POLECAM?
Opinia dodana przez: zdzislaw

dr Wojciech Rudnicki

Ginekolog położnik, USG

Przeworsk

Bardzo dobry lekarz. Jako jego pacjentka juz od trzech lat musze wystawić mu pozytywną opinie. Przy kontrolnych wizytach i cały okres prowadzenia ciąży interesował się zdrowiem moim i maleństwa a szczególnie pod koniec z uwagi na to że miałam cukrzycę ciążowa. Fachowa opieka z jego strony. Ważne dla mnie jest również to że zawsze jest "pod telefonem" i służy radą.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Marta Siedlec

Pediatra

Krasickiego 5
37-200 Przeworsk

Najlepsza pani doktor,midą sympatycy, super podejście do pacjenta, lekarz którego w tych czasach ciężko spotkać - z powołania.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Radosław Cwetkow

Pediatra

Przeworsk

Z własnego doświadczenia, z opinii siostry, która jest już dorosła oraz rodziców - najlepszy pediatra na jakiego kiedykolwiek trafilismy. Jako dziecko uwielbiałam chodzić do lekarza (jeśli był to Pan Cwetkow), co u dzieci nie jest takie częste. Polecam ze względu na pełną profesjonalność, ale i fantastyczne podejscie do dzieci :)
Opinia dodana przez: Zuza

dr Andrzej Bielówka

Ginekolog

Przeworsk

Bardzo dobry lekarz, zawsze kompetentny i uprzejmy. Prowadził moje dwie ciąże i był przy porodzie. Ogólnie jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jadwiga Rudnicka-Markowicz

Dermatolog

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Jeden z najlepszych dermatologów w Jarosławiu. Bardzo kompetentny lekarz (chociaż czasem bywa chłodna). Ogólnie polecam

dr n. med. Adam Cużytek

AW-Med

37-200 Przeworsk

Ja, bylam zawsze zadowolona z pana cuzytk i zgadzam sie z jak na wizyte F zdrowia godny polecenia . Mily ,spokojny, urzejmy i jak sa pytania zawsze odpowiada bez problemu .A badania to moim zdaniem mialam za czesto .Prowadzil moja ciaze i bylam b. zadowolona .
Opinia dodana przez: Bakta

lekarz Grażyna Wajda

Lekarz medycyny pracy

GABINET MEDYCYNY PRACY
Lwowska 18
37-200 Przeworsk

rewelacja lekarz bardzo mila kompetentna godna polecenia

lekarz Władysław Liwak

Pediatra, Lekarz rodzinny

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

bardzo dobry lekarz mogę pana doktora polecić wszystkim często pomagał mi gdy moje dzieci chorowały