lekarz Franciszek Jarmuziewicz

Chirurg ogólny, Ortopeda

3,9

Pół roku bólu i chodzenia po lekarzach.Obydwa barki ograniczaly moja normalne zycie.on mnie wyzwolil z cierpienia i doprowadzil do normalnosci.CHWALA MU ZA TO? POLECAM?

POLECAM?

Bardzo rzeczowy i konkretny doktor, ma również dobre podejście do dzieci, godny polecenia.

Pan Jarmuziewicz jest przykładem lekarza z powołania. Wspaniale podejście do pacjenta. Prawdziwy fachowiec bardzo dobry specjalista tylko bardzo ciężko się do niego dostać. Życzę mu wszystkiego najlepszego. No i nie wiem jak wy ale ja pierwszy raz w życiu spotkałem lekarza który ma przyjęcia od 9:00 a przychodzi pomagać ludziom przed 7:00

zaskoczona jestem tak pozytywna opinia o tym panu. Ja osobiście miałam z nim kontakty wielokrotnie, na przestrzeni co najmniej 10 lat, oczywiście w publicznej przychodni. Za kazdym razem poświęcił mojemu dziecku minimum czasu, częstozałatwiał sprawę nawet nie odwróciwszy głowy w stronę pacjenta. Koślawość u jednego dziecka załatwił sugestia kupienia adidasów, u drugiego dziecka, które w wieku 14 lat miało haluksy jak stara baba, zalatwił sprawę stwierdzeniem, że "po kimś to ma". Dla mnie jest przykładem olewania pacjenta i traktowania go jak debila. Nigdy więcej nie skorzystam z jego usług, jeżeli nie będę miała innego wyjścia. A za pieniądze na pewno do niego nie pójdę. Jeżeli ktoś odstawia chamstwo za pieniądze, które i tak ode mnie bierze, to nie mam zamiaru płacić mu dobrowolnie.

Pan Franciszek Jarmuziewicz to wspaniały lekarz wielka wiedza medyczna całym sercem oddany pacjentom.Pierwszy raz w swoim życiu spotkałam tak wspaniałego lekarza.Panie doktorze dziękuję Panu i życzę dużo zdrowia.

Jestem zadowolony z wykonanej przez niego operacji

Jestem zadowolony z wykonanej przez niego operacji

Gorąco polecam DOBRY LEKARZ POLECAM ZNAJOMYM TEGO LEKARZA

Gorąco polecam DOBRY LEKARZ POLECAM ZNAJOMYM TEGO LEKARZA

Gorąco polecam znakomity fachowiec dbający o pacjenta jestem mu wdzieczna za wszystko co dla mnie zrobił

Pan Jarmuziewicz jest przykładem lekarza z powołania a nie wyboru przez rodzica !!! Na prawde kompetencja, kultura i wspaniale podejscie do pacjenta. Zycze mu wszystkiego najlepszego ...

Wspaniały lekarz i człowiek. Uprzejmy, cierpliwy, kompetenty.

Wspaniały lekarz i człowiek. Uprzejmy, cierpliwy, kompetenty.