lekarz Piotr Zymróz

Jedyny lekarz, który zajął się mną w Profamilii, mimo że nie byłam jego pacjentką. Mój poród był bardzo skomplikowany i stan po nim dość trudny, żeby nie powiedzieć ciezki. Tylko doktor Piotr zainteresował się mną, regularnie odwiedzał, nawet (!) jak przenieśli mnie na inną salę dowiedział się, gdzie jestem i pomagał, jak tylko mógł. Kompetentny, wrażliwy, pełen zapału, a przy tym zawsze z uśmiechem i poczuciem humoru. Już wiem, że moją kolejną ciążę na pewno poprowadzi właśnie on 🙂 Polecam z całego serca ❤

Lekarz godny polecenia, specjalista w swojej dziedzinie :) Prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze starał się odpowiedzieć na każde moje pytanie, wyjaśnić wszelkie niejasności, na wizycie poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, zawsze pełen życzliwości i poczucia humoru. Gdy coś się dzieje albo coś martwi, możliwy jest również kontakt telefoniczny, co naprawdę jest ważne w ciąży, gdy każda nawet najmniejsza dolegliwość budzi niepokój, a termin kolejnej wizyty jest dopiero za jakiś czas :) z całego serca polecam!! :)

Lekarz prowadził moją pierwszą ciąże od samego początku. Obecnie jesteśmy już w domu z naszą córeczką. Mój okres ciąży trudny... Jednak opieka, podejście i zaangażowanie lekarza zasługuje za pochwałę. Człowiek zawsze pomocny, kompetentny. Zawsze przyjmuje pacjentki z uśmiechem na twarzy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Serdecznie dziękuję za opiekę, każdą poradę. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę takiego człowieka. Mogę tylko polecać. Jeszcze raz pięknie dziękujemy. 💖

Jeszcze raz pięknie dziękujemy. 💖

Prowadzę ciążę u tego lekarza od początku i jestem bardzo zadowolona z wizyt, bo zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. Poświęca mi na wizytach tyle czasu ile w danym momencie potrzeba, a nie przysłowiowe 5 minut. Badania przeprowadza bardzo delikatnie co w tym zawodzie jest szczególne dla mnie ważne. Punktualny co się rzadko u lekarzy zdarza. Zawsze ma dobry, pozytywny nastrój, który udziela się również pacjentkom. Sympatyczny i bardzo kulturalny. Po prostu najlepszy ginekolog u jakiego byłam.

Świetny lekarz :-) życzę każdej dziewczynie aby miała możliwość rodzenia w jego obecności. Trafiłam na Pana Piotra przypadkiem i miałam wielkie szczęście. Pomimo tego, że już minęło trochę czasu od porodu, cały ten okres bardzo mile go wspominam. Pan doktor wykazuje ogromny profesjonalizm, a jednocześnie jest zabawny i uśmiechnięty:-) potrafi rozładować napięcie. Szczerze polecam:-)

Wspaniały profesjonalista. Wcześniejsze opinie idealnie opisują Pana doktora. Jest najlepszy pod każdym względem aż ciężko uwierzyć że tacy lekarze istnieją. Czułam się wyjątkowo pod opieką pana doktora który mi bardzo pomógł dziękujemy z synkiem z całego serca ❤💞 i pozdrawiamy serdecznie.

Świetny lekarz. Zaangażowany w swoją prace, poświęca pacjentkom czas, interesuje się nimi, ma świetne poczucie humoru. Lekarz godny polecenia.

Wzór lekarza. Nie patrzy w szpitalu czy Pacjentka jest jego Pacjentką , czy też nie. Każdą się zajmuje z takim samym zaangażowaniem. Leżałam ponad tydzień w szpitalu i przez tydzień wszyscy podchodzili obojętnie wobec mnie, jedynie Pan doktor chciał i potrafił mi pomóc. Dziękuje.

Lekarz godny polecenia. Kompetentny w swojej dziedzinie, dba o pacjentki i jest pomocny w każdej sytuacji . Polecam.

to byla moja pierwsza wizyta u pana doktora i jestem bardzo milo zaskoczona lekarz godny polecenia mimo mlodego wieku zna sie na rzeczy jest przy tym delikatny i odpowiada na kazde nurtujace pytania goracao polecam