lekarz Piotr Zymróz

Wspaniały doktor. Wizyty odbywają się w przyjemniej atmosferze bez pośpiechu i w spokoju. Doktor bada bardzo delikatnie co jeszcze u innych lekarzy mi się nie zdarzyło. Duża wiedza i doświadczenie doktora przyczyniają się do mojego pełnego zaufania.

Wspaniały doktor.

Przyłączam się do opini pozostałych. Bardzo dobry lekarz, miły, pomocny. Byłam w szpitalu tydzień, nie znał mnie Pan Doktor a zaopiekował się mną jakbym była jego pacjentką. Później gdy rodziłam też na niego trafiłam, bardzo dużo mi pomógł. Poród był długi i ciężki. Dzięki Panu Doktorowi i jego profesjonalizmowi moja córka się urodziła cała i zdrowa. Także polecam tego Doktora.

Z całego serca polecam doktora. Jako jedyny w Stalowej Woli okazał zainteresowanie chorobą i rzetelnie jasno wyjaśnił cały proces leczenia. Zajrzał we wszystkie wyniki badań i dobrał leczenie. Nie naciąga na kase. Rozwiązuje problemy i leczy. Jestem zadowolona pierwszy raz ktoś kompleksowo mnie przyjął . Polecam Dodatkowo w Stalowej Woli w przychodni nowo otwartej można zrobić na miejscu pakiet badań ponieważ na miejscu pobierają krew.

Lekarz bardzo godny polecenia . Sumienny i rzetelny. Skierowałam do doktora koleżanke , która miała duży problem i doktor jako jedyny pomógł skutecznie. To lekarz poświęcony i oddany pacjentowi w 100% . Cierpliwy i konkretny . Z całego serca polecam.

Szczerze polecam Pana Doktora. Trafiłam do szpitala z ciążą zagrożoną porodem przedwczesnym, leżałam na oddziale ponad dwa tygodnie. Pan Doktor do każdej pacjentki podchodzi z takim samym zaangażowaniem, chęcią pomocy i przede wszystkim stara się, aby pobyt w szpitalu był jak najmniej stresujący i jak najbardziej komfortowy co jest bardzo ważne. Po wyjściu ze szpitala kontynuowałam ciążę u Pana Doktora i jestem z tego powodu bardzo zadowolona, na każdej wizycie, po badaniu, miałam okazję uzyskać odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Cieszę się że są jeszcze tacy lekarze z prawdziwym ...

Cieszę się że są jeszcze tacy lekarze z prawdziwym powołaniem.
Z całego serca polecam

Wizyta u Pana doktora przebiegała bardzo delikatnie. Pan doktor jest empatyczny i z poczuciem humoru. Pełen profesjonalizm, poświęca pacjentce tyle czasu ile tego wymaga. Pozostaje mi podpisać się pod opiniami pozostałych pacjentek. Serdecznie polecam !

Serdecznie polecam !

Lekarz godny polecenia. Kompetentny w swojej dziedzinie, dba o pacjentki i jest pomocny w każdej sytuacji . Polecam.

Wspaniały profesjonalista. Wcześniejsze opinie idealnie opisują Pana doktora. Jest najlepszy pod każdym względem aż ciężko uwierzyć że tacy lekarze istnieją. Czułam się wyjątkowo pod opieką pana doktora który mi bardzo pomógł dziękujemy z synkiem z całego serca ❤💞 i pozdrawiamy serdecznie.

Świetny lekarz :-) życzę każdej dziewczynie aby miała możliwość rodzenia w jego obecności. Trafiłam na Pana Piotra przypadkiem i miałam wielkie szczęście. Pomimo tego, że już minęło trochę czasu od porodu, cały ten okres bardzo mile go wspominam. Pan doktor wykazuje ogromny profesjonalizm, a jednocześnie jest zabawny i uśmiechnięty:-) potrafi rozładować napięcie. Szczerze polecam:-)

Jedyny lekarz, który zajął się mną w Profamilii, mimo że nie byłam jego pacjentką. Mój poród był bardzo skomplikowany i stan po nim dość trudny, żeby nie powiedzieć ciezki. Tylko doktor Piotr zainteresował się mną, regularnie odwiedzał, nawet (!) jak przenieśli mnie na inną salę dowiedział się, gdzie jestem i pomagał, jak tylko mógł. Kompetentny, wrażliwy, pełen zapału, a przy tym zawsze z uśmiechem i poczuciem humoru. Już wiem, że moją kolejną ciążę na pewno poprowadzi właśnie on 🙂 Polecam z całego serca ❤