lekarz Piotr Zymróz

Lekarz godny polecenia, specjalista w swojej dziedzinie :) Prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze starał się odpowiedzieć na każde moje pytanie, wyjaśnić wszelkie niejasności, na wizycie poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, zawsze pełen życzliwości i poczucia humoru. Gdy coś się dzieje albo coś martwi, możliwy jest również kontakt telefoniczny, co naprawdę jest ważne w ciąży, gdy każda nawet najmniejsza dolegliwość budzi niepokój, a termin kolejnej wizyty jest dopiero za jakiś czas :) z całego serca polecam!! :)

Lekarz prowadził moją pierwszą ciąże od samego początku. Obecnie jesteśmy już w domu z naszą córeczką. Mój okres ciąży trudny... Jednak opieka, podejście i zaangażowanie lekarza zasługuje za pochwałę. Człowiek zawsze pomocny, kompetentny. Zawsze przyjmuje pacjentki z uśmiechem na twarzy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Serdecznie dziękuję za opiekę, każdą poradę. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę takiego człowieka. Mogę tylko polecać. Jeszcze raz pięknie dziękujemy. 💖

Jeszcze raz pięknie dziękujemy. 💖

Prowadzę ciążę u tego lekarza od początku i jestem bardzo zadowolona z wizyt, bo zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. Poświęca mi na wizytach tyle czasu ile w danym momencie potrzeba, a nie przysłowiowe 5 minut. Badania przeprowadza bardzo delikatnie co w tym zawodzie jest szczególne dla mnie ważne. Punktualny co się rzadko u lekarzy zdarza. Zawsze ma dobry, pozytywny nastrój, który udziela się również pacjentkom. Sympatyczny i bardzo kulturalny. Po prostu najlepszy ginekolog u jakiego byłam.

Świetny lekarz. Zaangażowany w swoją prace, poświęca pacjentkom czas, interesuje się nimi, ma świetne poczucie humoru. Lekarz godny polecenia.

Wzór lekarza. Nie patrzy w szpitalu czy Pacjentka jest jego Pacjentką , czy też nie. Każdą się zajmuje z takim samym zaangażowaniem. Leżałam ponad tydzień w szpitalu i przez tydzień wszyscy podchodzili obojętnie wobec mnie, jedynie Pan doktor chciał i potrafił mi pomóc. Dziękuje.

to byla moja pierwsza wizyta u pana doktora i jestem bardzo milo zaskoczona lekarz godny polecenia mimo mlodego wieku zna sie na rzeczy jest przy tym delikatny i odpowiada na kazde nurtujace pytania goracao polecam

Dr jest świetny. Zna się na rzeczy, poświęca pacjentkom czas i przede wszystkim cały czas interesuje się ich stanem. Lekarz na prawdę godny polecenia.

Lekarz na prawdę godny polecenia.

Lekarz jest bardzo miły i uprzejmy, a przy tym zabawny. Świetnie tłumaczy co i jak, jest bardzo kompetentny pomimo młodego wieku. Godny polecenia.

Świetny lekarz, godny polecenia, delikatny, szybko rozwiazuje kobiece sprawy, dba o pacjenta i jest bardzo mily i sympatyczny;-)