lekarz Anna Masny

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem, odmówiła mi pomocy w nocnej poradni przyszpitalnej. Bylem jedynym pacjentem a Pani Masny bez fartucha i identyfikatora za to z widoczną pretensją, że ktoś do niej przyszedł powiedziała, ze mnie nie zbada bo mojej przypadłości tutaj się nie leczy..

Pani doktor przyjmowała na sorze w szpitalu wałbrzyskim i tak niekompetentnej osoby ,nie mówiąc o lekarzu jeszcze nie widzieliśmy.Bardzo ciążko chorą osobę swoimi głupimi odzywkami doprowadziła do rozpaczy. Ta osoba nie powinna leczyć ludzi.Podobno lekarzem zostaje się z powołania,tutaj nastąpiła totalna pomyłka.

Pani pomyliła zawody powinna być weterynarzem a nie lekarzem pojechałam z dzieckiem z dusznościami w środku nocy to przyszła rozczochrana bez fartucha z wielkim fochem ze musiała się obudzić i zejść po czym potraktowała nas gorzej niz zwierzęta dziecka nie przebadała chyba że dotknięcie 1 raz słuchawką nazywa sie badaniem po czym pielęgniarka podała zastrzyk a ona w tym momencie wyszła i więcej nie wróciła i co dalej...... żal mi tej Pani niech idzie z tąd póki komuś stanie sie przez nią krzywda porażka