Lekarze Rawicz

dr n. med. Piotr Dąbrowski

Laryngolog

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Mega fajny i kompetentny lekarz, uprzejmy, miły wysłucha do końca, zwraca uwagę na całokształt objawów i potrafi je dobrze połączyć. Cudowny człowiek, dobrze wytłumaczy schorzenie i dobierze odpowiednie leczenie. Warto mu zaufać! Na pewno pozostanę przy tym lekarzu, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Nina Błaszczyk

lekarz Sławomir Ząbczyński

Ginekolog

Eskulap
Podmiejska 8
63-900 Rawicz

Nie polecam Pan doktor wogóle nie robi badań a nie mogę zajść w ciążę nic nie tłumaczy i tylko robił by zabiegi .

lekarz Teresa Ząbczyńska

Eskulap
Podmiejska 8
63-900 Rawicz

Nie jestem w stanie dać nawet dwóch gwiazdek. Kobieta wgl nie nadaje się do swojego zawodu. Jest nieuprzejma, traktuje Cię jak człowieka bez żadnych uczuć, zero delikatności. Pyta Cię o Twoje życie osobiste (nazwę, miejsce pracy, szkoły; nie wiem co to ma do pracy ginekologa).
Przyszłam na badania kontrolne, ponieważ mam nieregularne miesiączki (cytologia, USG dopochwowe), przy cytologii nie poczułam dyskomfortu jaki powinien być, tylko ból.. Przy USG dopochwowym ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Anna Kozaczkiewicz-Biberstajn

Neurolog

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Pania doktor polecila mi sasiadka i na cale szczescie!! Poczatkowo obawialem sie, ze lekarka jest mloda i moze niedoswiadczona. Nic bardziej mylnego! Dziesiatki konsultacji, drobiazgowe poszukiwania i dzieki temu jestem jak nowy, choc myslalem, ze juz po mnie. Bardzo dociekliwa, cierpliwa i mila pani doktor. Ciesze sie, ze mnie leczyla i na oddziale i prywatnie. Zawdzieczam jej zdrowie i zycie. Polecam. Uczynny czlowiek, ktory nawet w wolnym czasie nie odmowi ...
Opinia dodana przez: Piotr

Robert Kurzawiński

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet (wejście wspólne z apteką gabinet nr 2)
ul.Przyjmy Przyjemskiego 6a
Rawicz

Dr. Kurzawiński to niesamowicie energiczny i pozytywny człowiek. Bez problemu rozładowuje napięcie towarzyszące wizycie. Potem dokładnie bada, patrzy, dopytuje i wypisuje receptę. Zamiast maltretować mnie azotem, przepisał żel, 2 tygodnie i po kurzajce nie ma śladu. Na pewno można do niego iść bez obaw.
Opinia dodana przez: szymonlasz

lekarz Michał Czopik

Ginekolog

Wały Powstańców Wielkopolskich 1a
63-900 Rawicz

Miły;bardzo dobry fachowiec,więcej Takich!

lekarz Kanchanlall Woodhoo

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp z o.o.
ulica Grota Roweckiego 6
63-900 Rawicz

Bardzo dobry lekarz, dokładnie przeanalizował wyniki badań i zaproponował odpowiednie leczenie. Poświęcił dla mnie dużo czasu. Polecam jego usługi.
Opinia dodana przez: IVAN

lekarz Anna Masny

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp z o.o.
ulica Grota Roweckiego 6
63-900 Rawicz

Najgorsza lekarka jaka można spotkać , osoba z wysokim ciśnieniem ponad 220 na 120 została potraktowana jak zwierze , takie osoby jak ta Pani nie powinna w ogóle pracować w swoim zawodzie , bo swoim zachowaniem i głupimi odzywkami doprowadza ludzi do rozpaczy ,Szkoda slow ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

lek. med. Sylwia Młynarczyk

Internista, Diabetolog

RAW MED
UL J. PIŁSUDSKIEGO 3 RAWICZ
Rawicz

Fachowo, bardzo uprzejmie i dokładnie wszystko wyjaśnione. Polecam .Wreszcie wiem co i jak robić żeby moja cukrzyca była dobrze kontrolowana.

lekarz Krzysztof Sawicki

Internista

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Racjonalny facet, zadnej sciemy i dyrdymalow, wyjasni wyszstko, wyleczy, oby wiecej takich!