lekarz Kanchanlall Woodhoo

2,5
2,6
2,4

Byłam u tego lekarza z zespołem rowka nerwu łokciowego skierował mnie na operację do szpitala. Zapewniał, że na operację nie będę czekać dłużej niż 2 miesiące. Minęło pół roku, a ja nadal nie miałam operacji. Gdy jeden termin został ustalony kilka dni przed zadzwoniła Pani ze szpitala, że operacja musi zostać przełożona z powodu remontu. Ustaliła kolejny termin po miesiącu. Po raz kolejny dostałam telefon kilka dni przed że muszę zrobić badanie na obecność gronkowca. Wynik wyszedł pozytywny przez co operacja znowu została przełożona nie wiadomo na kiedy ponieważ od ...

Zapewniał, że na operację nie będę czekać dłużej niż 2 miesiące. Minęło pół roku, a ja nadal nie miałam operacji. Gdy jeden termin został ustalony kilka dni przed zadzwoniła Pani ze szpitala, że operacja musi zostać przełożona z powodu remontu. Ustaliła kolejny termin po miesiącu. Po raz kolejny dostałam telefon kilka dni przed że muszę zrobić badanie na obecność gronkowca. Wynik wyszedł pozytywny przez co operacja znowu została przełożona nie wiadomo na kiedy ponieważ od miesiąca nie dostałam żadnej informacji. Dodam że mój lekarz rodzinny wystawił mi zaświadczenie że gronkowiec nie jest przeciwwskazaniem do tej operacji, a Pani ze szpitala kazała kontaktować się w tej sprawie z lekarzem, który nie odbiera telefonu po dziś dzień.

Szczerze? Nie znam lekarza, nie wiem jakie ma kompetencje. Tata zostal skierowany do niego na kontrole. Gdy byłam z ojcem który jest w podeszlym wieku, lekarz nie wykazał się żadną inicjatywa. Siedział przed komputerem, z dala obejrzał uraz i był dość nie uprzejmy. Moim zdaniem zero szacunku dla starszych osób oraz dla kobiet. Wybierając ten zawód powinna być chociaż nutka powołania. Nie było to w ten sposób odebrane. Nie polecam!!!

Polecam lekarza z całego serca na operacje kolana na NFZ czekałam tylko 2 tygodnie wszystko poszło znakomicie operacja udana gdzie w innym szpitalu kazali czekac pół roku . Lekarz wszystko dokładnie wytłumaczył i dbał o pacjenta po operacji

Operował mi ścięgno Achillesa na NFZ. Po operacji nie udzielił mi żadnej infrmacji, przy następnych spotkaniach tak samo. Nie szanuje pacjentów, bardzo nieuprzejmy. Po trzech moich pytaniach powiedział że mam już sie nie odzywać i iść sobie bo cały korytarz ludzi.

Odesłany do psychologa z bólem pleców, gdy na rezonansie wychodzi nowotwór. Nie polecam, podczas wizyty odbiera prywatne telefony i zapomina o czym mówił.

Byłam u Niego 2 razy. Pierwszy raz kilka lat temu. Drugi w ostatnim czasie. Niebo i ziemia. Za pierwszym razem rzeczywiście diagnoza trafna, poprawa rzeczywista. wystarczyła 1 wizyta. Drugi raz nawet mne nie zbadał. Owszem zebrał powierzchowny wywiad, wypisał receptę , dużo obiecał i skasował 200 zł. Całkowity brak konsekwencji przy długotrwałym leczeniu, nie dotrzymuje słowa!!!!. Nie moża się z nim skontaktować , nie odbiera tel. Obiecuje wiele, a od miesiąca nie mogę uzyskać ani ciągu dalszego leczenia, ani zwrotu dokumentu, który przejął. Dramat, jak człowiek lekarz, może tak traktować chorego ?? Od prawie 1,5 mca stoję w miejscu, z cierpieniem bez leczenia i bez dokumentów.. Absolutnie nie polecam. Nie jest godny zaufania. Wręcz przestrzegam.

Bardzo dobry lekarz, dokładnie przeanalizował wyniki badań i zaproponował odpowiednie leczenie. Poświęcił dla mnie dużo czasu. Polecam jego usługi.

Nie polecam!! lekarza ortopedy , podczas wywiadu praktycznie nieobecny tylko patrzył aby skasować za wizytę i do widzenia - wyczułem brak kompetencji...

Lepszego ortopedy nie znajdziecie, zdecydowanie polecam.

Lepszego ortopedy nie znajdziecie, zdecydowanie polecam.