Lekarze Kościan

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

Doktor Robert to bardzo ciepły człowiek o wielkim sercu. Ludzie szukający pomocy u lekarza onkologa idą tam pełni obaw i strachu. Doktor Jagaciak to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Wytłumaczy, ma w sobie spokój, podchodzi do ludzi z sercem. Potrafi w odpowiedni sposób przekazać nawet najgorsze informacje. Bardzo kontaktowy. Jeśli mam być szczera, byłam pod wrażeniem jego podejścia i ciepła które z niego emanuje. Z czystym sumieniem polecam. Gdy sama ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Roman Lichaj

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Różana 11
64-000 Kościan

Polecam! Lekarz z powołania, profesjonalista! Na pierwszej wizycie wzbudza już zaufanie :) szkoda ze obecnie nie przyjmuje :(
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Wojciech Wyrwa

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

świetny lekarz ,czekając na wizytę myślałem ,że zesłabnę z bólu. Jak tylko wizyta się skończyła mi już się poprawiło ,nie zdążyłem jeszcze leków wykupić a już czułem poprawę. Gość zna się na rzeczy naprawdę ,mówi spokojnie,rzeczowo bez nerwów. Na gardło przepisał mi konkretny lek(nie dobry w smaku) ,bo lekarstwo musi być niesmaczne inaczej nie działa. Zaskoczyło mnie to ,że bardzo długo osłuchiwał mi klatkę piersiową(z 3-4 minut) jakby chciał sprawdzić ...
Opinia dodana przez: heops

lekarz Violetta Woś-Stępczak

Neonatolog, Pediatra

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.

lekarz Michał Głyda

al. Kościuszki 21
Kościan

Serdeczne podziękowania za konsultacje, pomoc w załatwianiu medycznych zawiłości, za fachowość i szybkość działania, konkrety, empatię...Tak powinna działać cała służba zdrowia...a NFZ niech się uczy od Dr jak postępować z leczeniem pacjentów....jak skutecznie realizować procedury aby pacjent nie czekał wieki na zabieg czy operacje...Wielkie podziękowania !!!
Opinia dodana przez: Zenon

lek. dent. Magdalena Mackiewicz

Gabinet Stomatologiczny
64-000 Kościan

Trafiłem do gabinetu stomatologicznego Pani M. Mackiewicz z polecenia. W czasie 3 wizyt zostało "naprawione" wszystko to, co nagromadziło się przez wiele lat strachu przed dentystą. Polecam wszystkim, którzy mają obawy. Traficie w bardzo dobre ręce!
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Michał Sokólski

Internista, Kardiolog

ul. Prosta 23
64-000 Kościan

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

Gabinety Lekarskie Medyk
Plac Ignacego Paderewskiego 4
64-000 Kościan

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Fantastyczny lekarz, pełny profesjonalizm , bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz "magiczne oko dermatologa" - widzi dokładnie to co należy poprawić w delikatny i wysublimowany sposób, bez zbędnej przesady. Najlepszy lekarz to taki, który potrafi zadziałać w taki sposób, aby nikt nie spostrzegł się, że nastąpiła jakaś ingerencja - a to jest niebywała sztuka. Taki lekarzem jest właśnie Pani Katarzyna. Polecam.
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Jacek Górski

Prywatny Gabinet Lekarski
Jęczmienna 1
64-000 Kościan

Pan Jacek jest najlepszym stomatologiem, jakiego można sobie wyobrazić. Cudowny, empatyczny czlowiek. Nie ma sobie równych. Jestem mu niezmiernie wdzięczny...
Opinia dodana przez: Adrian
Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.

lekarz Hanna Komarowska

Internista, Endokrynolog

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Wspaniała Pani Doktor, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Lekarz z powołaniem. Jestem szczęśliwa, że mogę być pacjentką tak znakomitego specjalisty. Dzięki temu czuję się coraz lepiej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: H

lekarz Jędrzej Korzeniewski

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Pan Doktor zrobił wszystko,aby uratować życie mojemu Tacie.Sama jestem lekarzem i wiem co to znaczy oddanie pacjentowi.W tak trudnych czasach dla lekarzy i pacjentów i ich rodzin ważne jest odpowiednie podejście i zrozumienie drugiego człowieka.Pan Doktor wykazał się ogromnym sercem dla pacjenta i rodziny.
Opinia dodana przez: Malgorzata Hendzel

lekarz Joanna Walczak-Padykuła

Iwaszkiewicza 12
64-000 Kościan

Dobra i konkretną lekarka. Ma dużą wiedzę i ,na się na tym, co robi. Poza tym jest miła i uprzejma. Wzbudza zaufanie.
Opinia dodana przez: N.

lekarz Andrzej Dettloff

Rynek 28
Kościan

jest to lekarz,któremu zawdzięczam swoje życie.uratował mnie kiedy inni lekarze rozkładali ręce.podejście do pacjenta ma super,niektóży lekarze mogliby brać przykład.Pozdrawiam PANA - były pacjent Grzegorz z Kościana
Wspaniała, opiekuńcza i wyjątkowo taktowna. Nigdy , przez 18 lat nie odmówiła pomocy moim dzieciom.

lekarz Stanisław Kurowski

Łąkowa 60
64-000 Kościan

wspanialy wyrozumialy z wysoka kultura osobista kompetentny otwarty na potrzeby pacjenta chętny w każdej porze nigdy nie powie jestem zmeczonny teraz nie

lekarz Magdalena Turek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Okulistyczna "OCULUS" w Kościanie
Moniuszki 10
64-000 Kościan

Lekarz godny polecenia byłam z tatą po udarze miła profesjonalna obsługa życzliwość szacunek do pacjenta oby takich lekarzy z powołania więcej tak samo pani w salonie optycznym na ul. Moniuszki. Pacjent z Grodziska Wlkp
Opinia dodana przez: Sława

lekarz Jolanta Kic-Ciseł

Transfuzjolog, Pediatra

ulica Poznańska 37
64-000 Kościan

Lekarz o dużej wiedzy i świetnym podejściu do pacjentów. Jest bardzo miła oraz budzi zaufanie. Jest jednym z lepszych specjalistów w okolicy
Opinia dodana przez: N.

lek. dent. Kamila Gryniewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKO-MED" w Kościanie
Wrocławska 22
64-000 Kościan

Wspaniała osoba i super specjalistka. Byłem trudnym przypadkiem ale poszło bez bólu i stresu. Polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Marek