Lekarze Kościan

lek. dent. Kamila Gryniewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKO-MED" w Kościanie
Wrocławska 22
64-000 Kościan

Wspaniała osoba i super specjalistka. Byłem trudnym przypadkiem ale poszło bez bólu i stresu. Polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ewa Dzieciuchowicz-Melerowicz

Laryngolog

Bączkowskiego 12 lok. 5
64-000 Kościan

Posiada dużą wiedzę i kulturę osobistą. Skutecznie leczy i podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie biorąc pod uwagę stres i strach pacjenta przed badaniem.

lekarz Kamilla Jakubowska

Rehabilitant, Pediatra

Ośrodek Rehabilitacyjny w Kościanie
ulica Bączkowskiego 11 A
64-000 Kościan

Bardzo z całego serca polecam panią doctror miła uśmiechnięta pełna empati moja córeczka ją uwielbia. Moja córeczka zazwyczaj płaczę u lekarzy a u pani Kamili zero płaczu sam uśmiech polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agata Jurga

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls s.c.
inna Jagiellońskie 51/53
64-000 Kościan

Opiekuńcza z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, nie lekceważy rodzica nawet gdy się okaże, że przychodzi z błahostką, zawsze poświęci swój czas

lekarz Daria Kasińska

Psychiatra

Zespół Położnych Środowiskowo-Rodzinnych "Viva"
Ks. Piotra Bączkowskiego 3
64-000 Kościan

Bardzo dobry lekarz, cierpliwie słucha, stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Ma duże doświadczenie i zna się na swojej pracy.Polecam

Marek Szymanowski

Szpital im. T. Dunina w Kościanie
64-000 Kościan

serdecznie dziękujemy za powrót do zdrowia naszego synka - znakomity lekarz, skromny i uprzejmy człowiek
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maria Wanic-Kossowska

Internista, Hipertensjolog

64-000 Kościan

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni. Dostępny o każdej godzinie. Starający się we wszystkim pomóc. Zapewnia wszechstronną opiekę, nie zna słowa „nie”. Pani profesor jest kochaną osobą i wspaniałym lekarzem. Pomaga, dodaje odwagi i nadziei! Jak trzeba pocieszyć to pociesza. Jak trzeba ochrzanić też to robi :) Nie jest bufonem jak inni utytułowani lekarze.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dominik Jóźwiak

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Lekarz godny polecenia - uprzejmy cierplwy z doskonalym podejsciem do chorego jak i czlonkow rodziny
Opinia dodana przez: margo

lekarz Michał Wyrwa

Centrum Medyczne Sono - Medica NZOZ
Nacławska 11 E
64-000 Kościan

Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Wnikliwie przeprowadza badania podczas wizyty. Pacjent czuje się zaopiekowany. Odpowiada na wszystkie pytania ze spokojem . Rozwiewa wątpliwości .Moja 80 cio letnia ciocia wyszła z gabinetu uspokojona i zadowolona .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Joachimiak

Poradnia Zdrowia Psychicznego Medicor
ulica Ks. Bączkowskiego 3
64-000 Kościan

Świetny lekarz, ma ogromną wiedzę i dobre podejście do pacjenta. Zawsze cierpliwie wysłuchuje pacjenta. Polecam serdecznie

lekarz Magdalena Hauser-Michalska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Bardzo sympatyczna i przystępna pani doktor.Z uwaga i zrozumieniem wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia a trochę czasu to zajęło.Widac było ze naprawdę chce mi pomoc-zadawała dużo pytan.Nie czułam się skrępowana opowiadając o moich problemach i objawach.Na razie miałam tylko jedna wizytę ale wiem ze będę kontynuować u niej leczenie.

lekarz Marek Proch

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

Bardzo miły lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, empatia, widać, że zależy mu na zdrowiu pacjentów
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Kamila Krawczyk

"Medicor"
Plac Paderewskiego 4
Kościan

Leczę się u Pani doktor od 2015 roku ze schorzeniem CHAD, mogłabym się rozpisywać i rozpisywać, ale po krótce nie spotkałam się z lepszym psychiatrą z tak szeroką wiedzą i takim doświadczeniem, idealne podejście, od razu wstrzeliła się w leki, dzięki niej mogę normalnie żyć bez zagrożenia dla siebie i innych. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, mimo tak wielu pacjętów pamięta historię leczenia bez konieczności powtarzania wszystkiego. Polecam każdemu kto ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Henryk Mazurek

64-000 Kościan

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Grażyna Ciudzińska-Walczak

Iwaszkiewicza 12
64-000 Kościan

Wspaniały człowiek, niesamowita kobieta i Pani Doktor - nigdy nie pozostawiła nas w potrzebie, zawsze można liczyć na jej pomoc. Bardzo rzetelna osoba posiadająca wiedzę i doświadczenie. Przesympatyczna, wrażliwa, zawsze usmiechnieta. Bardzo dziękuję Pani Doktor za każdą poradę, pomoc i serdecznie pozdrawiam wraz z 3 moich dzieci
Opinia dodana przez: beata

lekarz Paweł Sikora

Internista, Lekarz rodzinny

PULS
Osiedle Jagiellońskie 51-53
64-000 Kościan

Lekarz godny polecenia dobre podejście do pacjenta ,ogromna wiedza naukowa. Rzetelny sumienny a przede wszystkim obowiązkowy.

lek. dent. Magdalena Panenka

Czempińska 11
64-000 Kościan

Po dzisiejszej wizycie z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdalenę. Bardzo profesjonalne podejście, miła atmosfera . Wszystko odbyło się bezboleśnie i bezproblemowo. Naprawdę bardzo ciężko znaleźć takiego profesjonalistę. Jeszcze raz polecam i wiem, że przy kolejnym problemie zawitam u Pani Magdaleny.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Patryk Konieczka

64-000 Kościan

Pan doktor traktuje z ogromnym szacunkiem swoich pacjentów tłumacząc nim wszystko spokojnie i zrozumiale dostosowując komunikat do dziecka. Badanie prowadzone przez pana doktora było kompleksowe i dokładne tak jak wyjaśnienie diagnozy. Jestem wdzięczna zarówno za wiedzę, podejście do dziecka i poświęcony nam czas. Wzuszyłam się w trakcie wizyty, że tacy fajni lekarze z powołania istnieją. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Dolczewski

Lekarz rodzinny

Bączkowskiego 12 lok. 5
64-000 Kościan

Ze wszystkich lekarzy rodzinnych jakich w Kościanie poznałem i słyszałem o nich jest nastawiony na pacjenta. Wytłumaczy o co chodzi w dolegliwości, dlaczego te leki a nie inne, można z nim podyskutować o alternatywach, nie męczy pacjenta kolejną zmianą leczenia tylko wysyła do kieruje do specjalisty. Niektórym może się nie podobać jego bezpośrednie podejście. Dla mnie był lekarzem, który poświęcił 40 minut a nie jak reszta - 60 sek. badanie, ...

Małgorzata Bramińska

Gabinet lekarski
Kościan

Wspaniały lekarz , jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat i jestem bardzo zadowolona .To osoba ciepła , o nienagannej kulturze osobistej ,kompetentna , dokładna i zawsze trafnie zapisze leki i pomoże .
Opinia dodana przez: Maria