Lekarze Kościan

lekarz Monika Witaszek-Kic

64-000 Kościan

Przyjazna lekarka z dużym doświadczeniem w leczeniu. Wydaje się że jest konkretną specjalistką o dużej wiedzy

lekarz Witold Rembalski

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie wytłumaczył mi tak dokładnie jak będzie wyglądało moje leczenie. Byłem zachwycony. Poza t wysoka kultura osobista i obrobiona poczucia humoru. Na 5+
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Łukasz Dworczak

Centrum Medyczne
64-000 Kościan

Swietny lekarz, jak najbardziej polecam wszystkim kobietą w szczególności tym młodym ponieważ potrafi bardzo dobrze i konkretnie podejść do sprawy. najbardziej polecam!

lekarz Rafał Łukaszyk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

os. Konstytucji 3 Maja 37 lok. 5
Kościan

Serdecznie polecam Pana doktora. Bardzo punktalny, i przyjemny dla dziecka.profesionalista jako lekarz chirurg. Maluch zadowolony, wizyta odbywa się w przyjemnej atmosferze. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Mariusz Banasiak

ulica Traugutta 44 a
64-000 Kościan

cudowny lekarz, świetne podejście i kompleksowa opieka. polecam z całego serca. trafienie na takiego lekarza to czysty cud. czuje się zaopiekowana.

lekarz Karolina Hoffmann

Internista, Hipertensjolog

64-000 Kościan

Lekarka bardzo konkretna, odznacza się dużą wiedzą w swojej dziedzinie, dokładnie bada, zawsze odpowiada wyczerpująco na wszystkie zadane jej pytania

lek. dent. Konrad Gębski

Chirurg stomatolog

ul. Śmigielska 12 J
Kościan

Uwielbiam Doktora! 15 lat temu wczepił mi implant w tak trudnych warunkach kostnych że dwie inne osoby odmówiły. Do dziś "działa". Poza tym skomplikowana ekstrakcja i leczenie ostrego stanu. Pewna ale delikatna ręka. Przesympatyczny człowiek. Zgrany zespół z równie sympatyczną żoną 😃
Opinia dodana przez: Ewa
Odradzam kontakt z lekarzem. Źle postawił diagnozę, kupę pieniędzy wydałem na wizyty u niego, które nic nie dały a odwlekły tylko w czasie leczenie. Cały czas byłem źle leczony. Dopiero jak poszedłem do innego urologa prawidłowo postawiono diagnozę.

lekarz Zofia Skoracka-Głyda

Neurolog

64-000 Kościan

Lekarz o dużej wiedzy, ma duże doświadczenie w neurologii. Stawia prawidłowe diagnozy i przeprowadza dokładne badanie neurologiczne

lekarz Jarosław Kopczyński

Nacławska 11 (Eskulap)
64-000 Kościan

Wizyta krótka. Diagnoza bez zakropienia oczu i szczegółowego badania. Szybko byleby się pozbyć. Mam nadzieję że nie przez to że pacjent to obcokrajowiec.

dr Krystyna Zydorczak

ul. Prosta 23
64-000 Kościan

Z mojej strony bardzo słaba ocena tego lekarza, wyżej wymieniona pani potrafi dotrzeć do pacjenta lecz ma problem z nakierowaniem go na właściwą drogę chodzi mi tutaj np o odstawianie leków z czasem. Myślę że gdy leczy się pacjenta dobre parę lat powinny być tego jakieś efekty, a tutaj nie ma. Pacjenci są bardzo z nią związani według mnie świetnie umie zaślepić ich swoją osobą. Dziękuję
Opinia dodana przez: brat pacjentki

lekarz Dariusz Urbański

Neurolog

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

Byłam u pana doktora i z czystym sumieniem mogę polecić miły ,uprzejmym, skupiony na wykonywanych badaniach , obszerny wywiad przeprowadzony zemną oraz dobrze wytłumaczył co muszę zrobić dalej z moją dolegliwości i gdzie mogę się udać że skierowaniem na NFZ.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Rybka

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Pani już dawno powinna znaleźć się na emeryturze. Wczesna ciąża, po krótkim badaniu chamsko stwierdziła że "tu nie ma na co liczyć" i trzeba się przygotować na poronienie, już proponowała tabletki które w tym pomogą. Wizyta u innego lekarza, ciąża przez następne 8 miesięcy wzorowa, lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości.

lekarz Marcin Rajewski

64-000 Kościan

Szczerze nie polecam w pełni zaufałam lekarzowi u którego znałałam się z polecenia. Głównym i najważniejszym moim problemem były zakażenia intymne które pojawiały się co miesiąc. Doktor pobierał wiele próbek do badań z których podobno nic nie wynikało. Ja bardzo sfrustrowana całą sytuacją nie przeglądałam wnikliwie badań bo jeśli lekarz mówi że jest ok to stwierdziłam że tak jest, ale zakażenia nadal się pojawiały. Wszystkie wizyty odbywały się w bardzo ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Stanisław Trąpczyński

Alergolog, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Lekarz zapisal córce leki i stwerdzil alergie pokarmowe. Jak sie okazało żadnych alergii nie ma i nie potrzebnie brala leki. O wykonaniu testów na dziecku szkoda gadac, nie podpisal alergenow i odczyt sobie wyssał z palca. Brak podstaw takich jak wyniki badań na piśmie. nie polecam
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Łukasz Hordecki

Internista, Gastrolog

64-000 Kościan

Bardzo neutralny lekarz. Średnio tłumaczy sposób leczenia, nie jest też szczególnie uprzejmy. Raczej można powiedzieć że jest przeciętny

lekarz Mariusz Józefiak

64-000 Kościan

Świetny i doświadczony lekarz. Poświęcił dziś mojej babci dużo czasu, jednocześnie udało się namówić ją, by zrezygnowała z wózka na rzecz kul. Próbowaliśmy namówić ją na nie od tygodnia, a wystarczyła jednak wizyta u Pana doktora :) Dodatkowo szczegółowo wytłumaczył babci dalsze kroki w leczeniu. Babcia wyszła bardzo zadowolona z wizyty :) Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Janka

lekarz Hanna Gilewska

NZOZ Poradnia Ortopedyczne "ORTMED"
Sienkiewicza 9
64-000 Kościan

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani doktor!! Czas wykonanego badania odpowiedni.Uzyskałam odpowiedź na każde pytanie.Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Estera

lekarz Eugeniusz Rybka

Onkolog, Ginekolog

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Bardzo polecam pana doktora! Ciąże prowadziła mi jego żona Pani Jolanta, ale to od był przy dwóch porodach. Wszystko dokładnie opowiadał, nie mogę powiedzieć na nich złego słowa a tym bardziej na szpital i położne w Koscianie. Jak prywatny szpital! Dziwią mnie negatywne opinie są chyba od księżniczek które myślą ze są pępkami świata a każdy nawet lekarz może mieć gorszy dzień!
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Tobiasz Ratajczak

Poradnia Zdrowia Psychicznego MEDULLITUS
Karasia 20, Leszno
64-100 Kościan

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Zna się na rzeczy, tylko spojrzy na człowieka i wie co w srodku siedzi. Bardzo polecam tego lekarza. Po rozmowie cały dzień słowa Pana Tobiasza siedzą w głowie i nakłaniają do refleksji.
Opinia dodana przez: Ewelina