lekarz Mariusz Józefiak

Świetny i doświadczony lekarz. Poświęcił dziś mojej babci dużo czasu, jednocześnie udało się namówić ją, by zrezygnowała z wózka na rzecz kul. Próbowaliśmy namówić ją na nie od tygodnia, a wystarczyła jednak wizyta u Pana doktora :) Dodatkowo szczegółowo wytłumaczył babci dalsze kroki w leczeniu. Babcia wyszła bardzo zadowolona z wizyty :) Dziękujemy!

Na moje pytanie czy mogę stosować maście przeciwbolowe na ból ręki. Pan doktor odpowiedział tak nawet 10 ale na głowę. Po raz pierwszy spotkałam się z takim chamskim podejściem lekarza do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam

Najgorszy lekarz, jak można złamania porządnie nie złożyć!!! Po 2 latach noga boli jeszcze bardziej, niż jakby była złamana.. NIE POLECAM!!!!!

Wspaniały lekarz dopiero on po latach stwierdził przyczynę mego bólu . Za jego wiedzą medyczną wiem co mi dolega i jak postępować by się pozbyć przyczyny bólu .. Przed nim inni lekarze mając ten sam opis Z rezonansu popsuli mi tylko zdrowie .. Dziękuję doktorze Mariuszu